Mantas Bertulis atskleidė, kaip gimė idėja keliaujant fotografuotis nuogam: norėjau visiems garsiai pasakyti „pabučiuokite man į užpakalį“ (4)

Keliautojas, TV laidų prodiuseris Mantas Bertulis neretai kelionių metu dalijasi atviromis savo fotografijomis. Garsus vyras paaiškino, kaip ši idėja kilo dar 2014 m.

M. Bertulis kartu su sužadėtine Milda Ščerbinskaite neseniai nuogi įsiamžino Argentinoje, o prie nuotraukos instagrame keliautojas papasakojo apie netikėtai gimusią tradiciją.

„Kaip jau supratote, turiu tokį keistą pomėgį savo nuogą rūrą rodyti. Nežinau, koks tai sveikatos sutrikimas, gydytojai dar netyrė, reikės nueiti kada.

Tačiau pagalvojau, jog yra nemažai žmonių, nežinančių visos istorijos bei kaip šita idėja iš viso man kilo.

Taigi, papasakosiu.

Žodžiu, viskas prasidėjo dar gūdžiais 2014-aisiais. Priminsiu, jog tais metais Koloradas tapo pirmąja JAV valstija, legalizavusia marihuaną, Apple išleido savo naujausius iPhone 6 telefonus, Rusija okupavo Krymą, Lietuvos premjeras buvo Algirdas Butkevičius, Vilniuje viešėjo JAV viceprezidentas Joe Bidenas, o „Kitokie pasikalbėjimai“ skaičiavo savo pirmuosius metus.

Taip, tai buvo gan seniai.

Dar tais pačiais metais įvyko toks nemažas skandalas. Paaiškėjus informacijai, kad legendinis basketbolistas Žydrūnas Ilgauskas priėmė JAV pilietybę, Vidaus reikalų ministerija inicijavo Lietuvos pilietybės panaikinimą.

Ir už tai, jog raštu Lietuvos ambasadai nepranešė apie įgytą svetimos valstybės pilietybę, jam grėsė ir piniginė bauda iki 5000 Eur, tačiau jos nuspręsta neskirti.

Ž. Ilgausko reakcija buvo trumpa ir aiški: „Gali jie man į užpakalį pabučiuoti su savo bauda.“

Šitas interviu praėjo labai plačiai pro mūsų žiniasklaidą ir nukeliavo net iki manęs, mat tuo metu keliavau po Portugaliją. Tai buvo mano pirma solo kelionė.

Buvau 20-metis pacanas ir jaučiau tokią nežabotą laisvę būdamas vienas – atrodė, jog visas pasaulis man po kojomis. Ir taip pat norėjau visiems garsiai pasakyti, kad žinote ką?

Pabučiuokite ir jūs man į užpakalį.

Tai paėmiau, susiradau nuošalesnę vietą, pasistačiau telefoną su išlaikymo funkcija, nusimečiau drabužius, nusifotogravau ir įdėjau tą nuotrauką į feisbuką. Vuolia!

Feisbukas dar nebuvo pratęs prie tokių išsišokimų, tai komentarų sekcija gerokai pasproginėjo.

Dabar laikai kardinaliai pasikeitė ir likčiau nesuprastas bei turbūt apmėtytas pomidorais, jeigu tokios nuotraukos neparsivežčiau iš kelionės.

Nuo to karto tai tapo mano vizitine kortele.

Tačiau kas smagiausia – prie šio mano judėjimo niekieno neprašoma sugalvojo prisijungti Milda.

Už 9 mėnesių nusimato šios tradicijos dešimtmetis. Ką mąstom?“ – instagrame skelbė M. Bertulis.

alfa.lt

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder