Marius Jampolskis – apie draugystę su Radži ir Fara: vienas įvykis viską pakeitė

Nuo projekto „Didysis šou burbulas“ pradžios praėjo jau metai, tačiau dalyvių mintyse jis vis dar ryškus lyg vakar. Aktorius Marius Jampolskis sutiko pasidalinti prisiminimais iš projekto ir prabilo apie draugystę su „kambariokais“ Radži ir A. Ivanausku-Fara.

Archyvų nuotr.

„Kai aš buvau vaikas, man didžiausią įspūdį darydavo kelionės prie ežerų su tėvais. Ten nakvodavome su palapinėmis. Vėliau tie prisiminimai po truputėlį blanksta. Man „Burbulo“ prisiminimai – kaip vaikystės stovyklos. 

Nepamenu, kada paskutinį kartą buvau toks izoliuotas nuo aplinkos. Gal tada, kai mokiausi... Šitas prisiminimas vis dar yra labai ryškus“, – pasakoja M. Jampolskis. 

Paklaustas, ar ryžtųsi tokiai avantiūrai dar kartą, pašnekovas teigia, jog tai jau nebebūtų tokia pati patirtis – ir labiausiai už puikiai praleistą laiką projekte dėkoja ne kam kitam, o savo „kambariokams“. Tiesa, paklaustas, ar palaiko su Radži ir Fara ryši, atsidūsta:

„Nežinau, kiekviena patirtis yra unikali, šios nebepakartosi. Gal dabar jau visai kitaip būtų. Pasiilgstu vieno dalyko – mūsų trijulės: Radžio, Faros ir mano trijulės pakikenimų kambaryje. Mūsų trijulėje tiek prisijuokiau, kad nežinau, ar kada nors gyvenime esu tiek juokęsis. 

Archyvų nuotr.

Marius Jampolskis – apie draugystę su Radži ir Fara: vienas įvykis viską pakeitė

Palaikome ryšį, bet tas ryšys nėra toks, koks buvo. Visi turime šeimas, darbus, savo gyvenimus. Išleidome dainą, laukiame, kol vėl ateis naujos idėjos, kokios nors mintys. Jei būtume visi bedarbiai, galbūt daugiau bendrautume“. 

Ir tie susitikimai prieš ir po projekto – visiškai kitokie: „Yra skirtumas tarp mūsų susitikimų prieš „Burbulą“ ir po jo. Anksčiau mes būdavome pažįstami, Fara mano vestuvėse dainavo. Buvome ne tai, kad draugeliai, bet geri pažįstami tai tikrai. 

O dabar kai susitinkame, tai atrodo, kad būtume seniai nesimatę giminės.

Kambario artumas paliko savo pėdsaką“, – šypteli M. Jampolskis. 

Aktorius prisimena, jog nors A. Ivanauską-Farą pažįsta daugybę metų, su Radži susipažino tik projekte. Vyras tikina, jog dainininkas jį nepaprastai maloniai nustebino. 

„Mane Fara mažiau nustebino, negu Radži.

Fara buvo labiau prognozuojamas. Aš sutikau dalyvauti tik tada, kai sužinojau, kad jis dalyvaus, o jis man sako, kad sutiko dalyvauti, sužinojęs, kad aš dalyvausiu. 

O Radži pažinojau ir anksčiau, bet nebendravome.

Apie jį aš labai pakeičiau nuomonę. Radži man savo žmogiškosiomis savybėmis tapo didžiule staigmena į geresnę pusę.

Aš pamačiau protingą nuoširdų žmogų, turintį akivaizdų vertybinį stuburą, savo principus. 

Radži turi nuostabų humoro jausmą. Jis nebijo atrodyti juokingas, kvailas, ir todėl niekada taip ir neatrodo. Nemaniau, kad šios savybės jame yra tokios ryškios“, – pagyrų bičiuliui negaili Marius Jampolskis.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.
 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder