Masažuotojas Juozukas pasidalijo išskirtine istorija: su A. Saboniu juokaudavome, kad aš jo tėvas

Puikiai žinomas krepšinio treneris, masažuotojas Juozas Petkevičius, vadinamas tiesiog Juozuku, yra masažavęs ne tik garsiausius Lietuvos krepšininkus, bet jam yra tekę masažuoti ir garsiausius pasaulio krepšinio atstovus, tokius kaip Scottie Pippenas ar Shaquille'as O'Nealas.

„Aš nežinau, Jūs, Juozai, gal jau esate išmasažavęs visą Baltijos kelią. Tiesa? Jeigu visų krepšininkų kūnus sudėtumėme, tai ir išeitų didelė eilė nuo Vilniaus iki Talino“, – teirausis laidos vedėjas G. Savickas.

„Tikrai taip. Likimas taip nulėmė, kad masažavau labai aukštus žmones. Tai, jei pagal ūgį juos sudėjus, greičiausiai taip ir būtų“, – plačia šypsena atsakys J. Petkevičius.

Juozukas karjerą pradėjo 1980 m., kadangi turėjo didelį norą nuvykti į olimpiadą, ir nors kaip sportininkui jam to padaryti nepavyko, jis rado kitą kelią, kaip ten pakliūti. „Pirmiausia masažuoti pradėjau nuo savo dukrytės, nes dar mokiausi.

Atsimenu, labai norėjau nuvažiuoti į Maskvoje vykstančią olimpiadą. Nebuvo kaip, nes į sportininkus netikau, tai nutariau vykti kaip masažuotojas.

Pats žaidžiau regbį penkiolika metų, užsiėmiau dziudo ir visomis kitomis sporto šakomis.

Tačiau kaip masažuotojui pavyko pakliūti į aštuonias olimpiadas“, – apie karjeros pradžią pasakos Juozas.

Daugiau nei 40 metų masažuotoju dirbantis J. Petkevičius teigia, kad dabar yra viskas kur kas paprasčiau ir naujosios technologijos leidžia gauti paslaugas, už kurias anksčiau būdavo atsakingos tik jo kaip masažuotojo rankos.

„Dabar tiek rankų nereikia, pilna įvairiausių aparatų, kurie gali atstoti masažą. Anksčiau to nebuvo, todėl visas darbas atitekdavo man.

Todėl po sunkių varžybų stengdavausi atstatyti krepšininkus“, – šį trečiadienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Šeškinės 20“ pasakos Juozas.

Taip pat itin krepšininkų mylimas Juozukas atskleidė, kaip juokaudavo ir laiką leisdavo su vienu garsiausių visų laikų krepšininkų Lietuvoje.

„Su Arvydu Saboniu, ypač kai būdavome Amerikoje, eidavome į parduotuvę kartu ir sulaukdavome daug dėmesio. Kadangi amerikiečiams būdavo labai įdomus mūsų ūgių skirtumas, vienas aukštas, kitas žemas.

Tai mes juokaudavome, kad aš esu Arvydo tėvas“, – juoko netvardys J. Petkevičius.

Archyvų nuotr.

Keliose iš laidos rubrikų Juozui teks atlikti keletą užduočių, kuriose jis ne tik turės pademonstruoti savo profesijos sugebėjimus, bet ir specialiai paruoštose nuotraukose atspėti, koks garsus krepšininkas yra pavaizduotas.

Dar vienas vakaro svečias – profesionalus kikboksininkas Sergejus Maslobojevas.

Laidos metu jis ne tik laidos vedėjams ir žiūrovams pademonstruos, kaip apsiginti nuo užpuolikų, bet ir išbandys smūgio jėgos matuoklį, kuris net dvigubai pranoks bendrą vedėjų rezultatą.

LNK laida „Šeškinės 20“ tik per LNK televiziją – šį trečiadienio vakarą, 20 val.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder