Mažiausiai emocingi Zodiako ženklai: jie gali būti šalti kaip ledas

Nesitikėkite, kad jie verks per jūsų vestuves ar pasidalins giliausiomis, tamsiausiomis paslaptimis.

6 Skorpionas

Šis ženklas tikrai neįsileis jūsų į savo vidinį pasaulį.

"Skorpionas nėra bejausmis pats savaime, tiesą sakant, jie kartais jaučia pernelyg giliai, tačiau jie tikrai neturi įpročio savo emocijų rodyti kitiems", - sako Tay Francis, astrologijos ir savęs įgalinimo trenerė.

"Jie mieliau saugo savo jausmus prie krūtinės ir jiems reikia daug, kad pasitikėtų kitais tiek, jog būtų pakankamai pažeidžiami emociškai."

Jei nesate jų artimiausiame rate, jie greičiausiai atrodys atsiriboję arba užsidės fasadą, kad užmaskuotų savo tikrąjį "aš".

5 Jautis

Jautis yra pernelyg užsiėmęs darbu, kad galėtų kilti į viršų ir rūpintis įmantriais širdies reikalais.

"Jiems labai rūpi pinigai, materialūs daiktai ir asmeniniai ištekliai", - sako trenerė ir astrologė Linda Berry.

"Jų Jaučio simbolis simbolizuoja jėgą ir stabilumą, o tai leidžia nuolat siekti valdžios, mažai rūpinantis kitų jausmais."

Užuot klausinėję apie kolegų pomėgius ir santykius, jie dažniau kalbasi apie tai, kokius kursus lanko, kad neprarastų įgūdžių.

4 Avinas

Šis ženklas kartais laikomas šaltu.

"Avinai žinomi kaip neturintys emocijų, išoriškai agresyvūs ir konkurencingi, turintys stiprią iniciatyvą siekti sėkmės ir užkariauti", - sako A. Berry.

"Kaip ir mitologinis Avinas, kuris yra jų simbolis, jie retai kada pasiduoda bet kokiam savo sumanymui, ypač kai tai susiję su valdžios padėtimi, bet kokias emocijas nustumdami į šalį."

Jiems patinka būti geriausiais visur - ypač karjeroje - ir jiems gali būti nesvarbu, kam jie pakenks siekdami savo tikslo.

3 Vandenis

Vandeniams paprasčiausiai nerūpi įsileisti kitų.

"Vandeniai linkę būti abejingi ir nesirūpinti emocijomis, mieliau laiką leidžia pasinėrę į savo unikalius ir maištingus užsiėmimus", - sako Francis.

"Santykiuose Vandeniai gali pasitraukti, jei bus per daug emocinės dramos."

Jie retai įsileidžia į savo ratą pernelyg emocionalius žmones ir mieliau išlieka tarsi vienišais vilkais.

2 Ožiaragis

Tai dar vienas ženklas, kuris yra pernelyg užsiėmęs tikslų siekimu, kad pasiklystų savo emocijose.

"Ožiaragis yra labai logiškas ir strategiškas ženklas; jiems labiau rūpi faktai ir sprendimai, o ne emocinės gyvenimo dalys", - sako Francis.

"Valdomas Saturno, apribojimų ir atsakomybės dievo, Ožiaragis iš tiesų neturi daug laiko emocijoms, nes visada galvoja apie tai, ką turi padaryti."

Šiam ženklui sunku įsitraukti į širdgėlą ir emocinius pokalbius. Francis pažymi, kad jie taip pat dažnai atrodo nesuinteresuoti.

1 Dvyniai

Štai mažiausiai emocijų iš visų jų: Dvyniai.

Berry aiškina, kad šis ženklas viską laiko paviršiuje ir niekada neparodo savo gilių jausmų kitiems.

"Jie puikiai geba improvizuoti savo emocijomis ir būti visiškai kitokiais žmonėmis arba dvilypiais, todėl jų simbolis yra Dvyniai", - sako ji.

"Pagrindinė Dvynių asmenybė yra prisitaikanti ir budri, o tai suteikia jiems gebėjimą meluoti be paliovos, kad nukreiptų dėmesį nuo tikrųjų emocijų rodymo."

Be to, jie dažnai naudoja sarkazmą, kad perorientuotų emocines situacijas.

Kitaip tariant: jei turite sunkią dieną ir norite pasiguosti, tikriausiai yra geresnis draugas, kuriam galite paskambinti.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder