Meghan Markle atskleidė, kas ją nustebino, kai pirmą kartą susitiko su Kate Middleton ir princu Williamu (9)

"Netflix" išleido pirmuosius dokumentinio serialo apie Harry ir Meghan epizodus ir jau dabar atrodo, kad pasaulis sužino daug naujo apie britų karališkosios šeimos gyvenimą, kurio ji niekada nedemonstravo.

Pasak Meghan Markle, Kate ir Williamas nebuvo sužavėti jos apkabinimu.

Princas Harry ir jo žmona nusprendė visiems papasakoti, kas vyksta kitoje kamerų ir viešojo gyvenimo pusėje.

Visų pirma, karaliaus Karlo III dukterėčia sakė, kad nebuvo pasiruošusi tam, jog jos būsimieji uošviai už objektyvų ribų elgiasi visiškai kitaip, nei ji tikėjosi.

Markle pasakojo apie pirmąjį susitikimą su princu Williamu ir Kate Middleton prieš ištekėdama už karališkosios šeimos nario.

Pasak jos, tuo metu ji buvo "basa" ir dėvėjo suplėšytus džinsus.

"Net kai atėjo Willas ir Kate ir aš pirmą kartą ją sutikau, pamenu, buvau su suplėšytais džinsais, basa ir nusprendžiau ją apkabinti, visada apkabinu žmones.

Bet nesupratau, kad tai tikrai erzina daugelį britų.

Pradėjau suvokti, kad išorinis formalumas yra perkeliamas ir į vidų, kad yra tam tikras gyvenimo būdas, kuriuo žiūrima į visuomenę, bet tada uždaromos durys ir viskas gerai, dabar galime atsipalaiduoti, bet formalumas išlieka abiejose pusėse, ir tai mane nustebino", - sakė buvusi aktorė.

Tuo tarpu Bekingemo rūmai ruošiasi galimiems serialo padariniams.

Karalius Karolis III ir princas Williamas vis dar nemano, kad Harry ir Meghan pasakys ką nors naujo, tačiau, pasak informatorių, jie svarsto visas galimybes.

Kalbama, kad srautinio perdavimo milžinė už filmavimą Sasekso hercogams sumokėjo 100 milijonų dolerių.

Po karalienės mirties pora norėjo atlikti redagavimo darbus, tačiau jų buvo tiek daug, kad prodiuseriai nesutiko, nes tai galėjo neribotam laikui atidėti projekto išleidimą.

Jungtinėje Karalystėje Harry ir Meghan serialo išleidimas buvo laikomas galutiniu karališkosios šeimos narių susitaikymo vilčių žlugimu. Vindzoro gerbėjai ragina karalių atimti iš poros titulus. 

Šaltinis: focus.ua

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder