Merginos, kurioms reikia vyresnio partnerio: kokie jų Zodiako ženklai

(1)

Sutikti tinkamą vyrą, kuris patiktų visais atžvilgiais, yra visų moterų svajonė. Merginos dažnai girdi patarimų kad reikia dairytis į bendraamžius, nes su jais gali sieti bendri interesai.

Iš dalies tai tiesa, tačiau kai kurios merginos geriau jaučiasi su vyresniais partneriais. Tai būdinga keturiems Zodiako ženklams.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šio Zodiako ženklo damos labai mėgsta gaudyti susižavėjimo kupinus žvilgsnius ir klausytis komplimentų. Jos supranta, kad tam reikia pabrėžti savo statusą, rūpintis savo reputacija.

Visa tai lengviau padaryti, kai šalia yra garbingas, pasiturintis vyras. Ir tai gali būti žmogus, priklausantis vyresnei kartai.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šio Zodiako ženklo damos nepakenčia atsainumo ir lengvabūdiškumo. Mergelė yra rimta ir atsakinga. Ji tikisi, kad ir džentelmenas bus toks pat.

Mergelė nesąmoningai ieško į partnerius brandesnio vyro, pasižyminčio atsakomybe ir sugebėjimu racionaliai vertinti tai, kas vyksta. Mergelė įsitikinusi, kad tokios savybės niekada nebūna būdingos jos bendraamžiams, nekalbant apie jaunesnius už ją.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Šio Zodiako ženklo merginos labiau už viską vertina stabilumą, pasitikėjimą ir galimybę būti užtikrintoms dėl ateities. Dėl šios priežasties Ožiaragio ženklo merginos gali išsirinkti net 10 ir daugiau metų už save vyresnius partnerius.

Tik tada, kai gaus tai, ko nori, šio ženklo dama galės mėgautis ir didžiuotis santykiai, o ne jaustis nuskriausta juose. Su bendraamžiais jai dažniausiai būna pernelyg nuobodu, todėl paskuba jų atsikratyti dar romano pradžioje.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šio Zodiako ženklo damoms trūksta pasitikėjimo savimi. Svarstyklės neretai dvejoja, negali priimti sprendimo. Joms reikia patikimo partnerio šalia, patyrusio ir išmintingo. Bendraamžis vaikinas tokiam vaidmeniui netinka.

Tik vyresnis vyras sugebės prisiimti visą atsakomybę ir būti Svarstyklėms nuolatine atrama. Už tai jos jį mylės ir vertins, laikysis jo, niekada nepaleis.

Be to, dėl nepasitikėjimo savimi Svarstyklės per daug baiminasi, kad mylimasis kada nors susiras jaunesnę ir gražesnę, todėl jos iškart renkasi pagyvenusį.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder