Merūnas Vitulskis

Merūnas Vitulskis tapo internetinių sukčių taikiniu: sulaukė ir patiklių sekėjų žinučių

Dainininkas Merūnas Vitulskis tapo internetinių sukčių taikiniu – jo veidu ir vardu šie ėmė naudotis melagingoms reklamoms apie kriptovaliutas kurti. Vyras sako, su sukčiais kovojantis jau ne vieną mėnesį – tačiau pastarieji nurimti net neketina.

Apie situaciją garsus atlikėjas prabilo socialiniuose tinkluose, o įrašu sutiko pasidalyti ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais.

„Draugai!

Gal esat susidūre su tokio pobūdžio afera? Melaginga reklama? Pusė metu kovoju su panašaus pobūdžio aferizmo principu paremta machinacija.

Pradžiai būčiau dėkingas ir labai padėtumėt reportindami panašaus pobūdžio su manim susijusius reklaminius postus

– Jie melagingi!“, – rašė Merūnas „Facebook“.

Naujienų portalui tv3.lt Merūnas atskleidė, kad jo vardu bekalbančius sukčius pastebi jau seniai: „Būna pavienės atakos, kurias galima pasekti ir užblokuoti. 

Kiek konsultavausi su kolegomis, kurie irgi turėjo šią bėdą, niekas nežino, kokiu būdu jie dirba. Vis matau įvairiuose naujienų portaluose įkeltus straipsnius su tokiomis reklamomis“, – pasakojo M. Vitulskis.

Vyras sakė, jog šios atakos labai suaktyvėjo prasidėjus naujiems metams: „Nežinau, ar čia po švenčių ar kas, bet žmonės matyt ieško, kur investuoti, kad per pinigų nuvertėjimą neprarastų pinigų.

Turbūt labai gerai dabar naudotis tais žmonėmis, kurie mažiau apsiskaitę šia tema“, – tikino dainininkas ir atskleidė, kad tai vyksta iš daugiau nei vienos paskyros.

M. Vitulskis atskleidė, penktadienio vakarą planuojantis internetu parašyti pareiškimą policijai.

„Gavau keletą patarimų, kaip tai suvaldyti. Labai džiaugiuosi, kad daug kas iš aplinkos sureagavo ir daug patarimų davė, kaip viską teisingai daryti“, – džiaugėsi Merūnas. 

Pasak Merūno Vitulskio, už šių atakų kabliuko galimai jau yra ir užkibusių žmonių.

Vyras portalui atskleidė, kad į jį jau kreipėsi penki žmonės, prašydami patarti investavimo tema, ar parekomenduoti asmenį, kuris galėtų jiems padėti. 

„Reikia nemažai informacijos turėti, kad galėtum investuoti į informacines technologijas.

Sakau jiems, kad niekuo negaliu padėti, nes pats nenusimanau“, – sakė Merūnas Vitulskis ir pabrėžia, kad jeigu jis kada nors ką nors reklamuos, klausytojai ir sekėjai tai išgirs iš jo paties. 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder