Monika Liu: „Taip verkiau... Buvau tik ką išsiskyrus“

(1)

„Aš turiu tokių atsiminimų su šia daina. Pamenu, kaip filmavausi, dainavau ją. Giedriuk, taip verkiau, kritau tau į glėbį, kad taip viskas blogai. Buvau tik ką išsiskyrus. O dabar sėdžiu tokioj kompanijoj.

Taip linksma! Taip gera!“ – sekmadienio vakarą slapčiausiame LNK televizijos projekte „Kaukės“, po Kaktuso atliktos Monikos Liu dainos „Troškimai“ prisiminimais dalinosi atlikėja.

Septintojoje trečiojo sezono laidoje netikėti kaukių pasirodymai, komisiją privertė ne tik leistis prisiminimų labirintais, bet ir prabilti apie skaudžiausius gyvenimo momentus.

Laidoje pasirodžius vienai iš kaukių Paulius Mikolaitis – Paul de Miko drąsiai prisipažins jaučiantis su ja išskirtinį ryšį ir dėl to manantis, kad po kauke pasislėpė jo biologinis tėtis, kuris paliko šeimą kai socialinių tinklų žvaigždei buvo vos dveji.

Pirmasis į sceną žengs abejingų nepaliekantis Burokėlis ir savo dainos pasirinkimu nustebino atlikėją Vidą Bareikį.

„Aš esu toj stadijoj, kur šaltibarščių sezonas seniai pasibaigęs, bet aš tiesiog vengiu visko, kas yra susiję su burokais. Man ta kaukė yra pikta. Jinai žiūri į mane ir mane persekioja naktimis. Aš keliuosi du kartus nueiti į tualetą ir abu kartus keliuosi panikoj“, – apie jausmus, kuriuos sukelia Burokėlis, kalbėjo dizaineris Robertas Kalinkinas.

Visų numylėtinė Lėlė padarė tai, ko dar niekam nėra pavykę – privertė uždainuoti Paul de Miko. Tuo metu pats humoristas laidos kūrėjams turėjo viešą prašymą.

Laidos gerbėjai puikiai žino Monikos Liu meilę Žuviai. Tačiau ši laida tapo lemtinga ir ši kaukė išgirs tai, ko visai nesitikėjo: „Monika, čia dar yra vienas iš tavo potencialių ar jau nebe?“ – atlikėjos klausė kolega Paulius, o ji be užuolankų atsakė: „Tarp mūsų nieko negali būti. Viskas, klausimas uždarytas. Aš pajudėjau link Slibino!“

Maža to, po atliktos dainos komplimentų Slibinui negailėjo ir atlikėja Rūta Ščiogolevaitė: „Aš tai galvoju, kad Slibinui neverta net kaukės nuiminėti, nes jisai taip įsijautė, toks visas buvo energingas ir taip šoko, kad jam ta kaukė kitą laidą pati nukris. Neatlaikys kostiumas jo ugnies, charizmos ir šokių judesių!“

Šį kartą kaukės į sceną lipo ne tik dovanoti įspūdingų ir netikėtų pasirodymų. Kiekviena iš jų atsinešė po daiktą – užuominą, kurie padės lengviau įminti, kas gi slepiasi po kauke. Vis dėlto kai kurių dalyvių daiktai taip supainiojo komisiją, jog ši puolė į neviltį.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder