Monikos Liu koncertas Palangoje

Monikos Liu koncertas Palangoje: unikali erdvė nušvis naujomis spalvomis

Dar vienas ryškus vasaros prisiminimas - rugpjūčio 13 d. unikaliose erdvėse vyksiantis „Palangos parko festivalis“ kvies į elegancijos kupiną Monikos Liu koncertą legendinėje viloje „Anapilis“.

Apjungti tai, kas sena ir nauja, kurti ir dalintis sentimentais - tai dainininkės ir dainų autorės Monikos Liu savitumas.

Ji neabejotinai išsiskiria savo skambesiu, o jos muzika bene kiekvieną nukelia į svajingą, bet tuo pačiu dramatišką atlikėjos pasaulį.

„Dainose apdainuoju meilės istorijas, kurios talpina nedrąsų įsimylėjimą, aistros išsiveržimą, bebaimę viltį išsaugoti meilę ir atlaidų išsiskyrimą. Iš to, kaip žmonės reaguoja į mano muziką – jie šypsosi, juokiasi ar nubraukia ašarą, suprantu, kiek daug visi esame patyrę meilėje ir koks tai mus vienijantis dalykas“ - sako atlikėja.

Rugpjūčio 13 d. vienintelis Monikos Liu koncertas Palangoje šią vasarą pasižymės atvirais ir intymiais muzikiniais atlikėjos pasakojimais.

Išskirtiniam vakarui romatikos suteiks ir unikali erdvė - koncertas vyks legendinės vilos „Anapilis“ kiemelyje.

Koncertas neabejotinai įeisiantis į istoriją

Palangos vilos „Anapilis“ kiemelyje muzika bus neatsiejama nuo pirmų kartų patirčių ir meilės gyvenimui.

Iki šiol čia dar niekada nėra vykęs joks renginys, tad atlikėjos Monikos Liu dainos bus pirmosios čia nuskambėjusios gyvai ir neabejotinai įeis tiek į festivalio, tiek į muziejaus istoriją.

Palangos kurorto muziejus įkurdintas istorinę reikšmę kurortui turinčioje viloje „Anapilis“, apipintoje gausybe legendų ir pasakojimų.

Ne vienas muzikinis pasakojimas – ilgesnis ar trumpesnis, atviresnis ar intymesnis suskambės ir koncerto metu.

„Sentimentalumas – vienas rečiausių jausmų šiame greitai besisukančiame pasaulyje, todėl kviečiu jus į savo koncertą trumpam stabtelėti ir pasimėgauti muzika bei užplūstančiais jausmais“, – į koncertą kviečia atlikėja.

Šiais metais pasirodžiusi Eurovizijoje Monika Liu iki šiol jaučia didelį žiūrovų palaikymą - į jos koncertus susirenka būrys gerbėjų, o lietuviškos dainos aidi vis garsiau.

Atlikėja neslepia, jog toks palaikymas yra be galo malonus ir skatina toliau kurti. Ir nors ši vasara yra pati darbingiausia jos karjeroje, o dėl užimto nėra progos atostogauti, Monika Liu džiaugiasi galėdama koncertuoti pajūryje ir bent akimirką pasimėgauti jūra bei jos teikiama atgaiva.

Rugpjūčio 12-14 d. „Palangos parko festivalyje“, ypatingose kurorto vietose taip pat skambės akordeono meistro Martyno Levickio ir išskirtinio formato Andriaus Mamontovo koncertai.

Monikos Liu koncertas „Palangos parko festivalyje“ rugpjūčio 13 d., šeštadienį.

Archyvų nuotr.

Monika Liu / Visvaldas Morkevičius

Monika Liu - Sentimentai
Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder