Moteris numetė 98 kilogramus ir atskleidė, kaip jai padėjo 1 kasdienis užkandis

(5)

Šis užkandis kontroliuoja cukraus kiekį kraujyje geriau nei kai kurie vaistai nuo diabeto, o padidėjus cukraus kiekiui greičiau deginami riebalai.

Visi norime rasti "stebuklingą piliulę", kuri padėtų mums numesti svorio. Naujausiais moksliniais tyrimais įrodyta, kad tokia "stebuklinga piliulė" gali būti vienas paprastas kasdienis užkandis - migdolai.

Kaip rašo "Woman's World", naujausių tyrimų duomenimis, migdolai kontroliuoja cukraus kiekį kraujyje geriau nei kai kurie vaistai nuo diabeto, o pakilus cukraus kiekiui, greičiau deginami riebalai. Tai paskatino vis daugiau ekspertų rekomenduoti migdolus svorio metimui.

Pasak amerikietės Amy Sater, būtent migdolų įtraukimas į savo mitybą padėjo jai atsisakyti vaistų nuo diabeto ir numesti 98 kilogramus.

Iš pradžių Amy svėrė 176 svarus ir išbandė visas įmanomas dietas, kad numestų svorio. Jai reikėjo užkandžio, kurį galėtų nešiotis su savimi, kuris jai patiktų ir būtų pakankamai sotus, kad ji nesugriūtų. Mitybos specialistė rekomendavo jai į savo mitybą įtraukti migdolus, nes jie idealiai tinka diabetu sergantiems žmonėms.

Migdolai buvo viena iš paskatų Amy numesti svorio. Maždaug per penkerius metus jai pavyko normalizuoti mitybą, numesti 98 kg ir pakeisti drabužių dydį nuo 32 iki 8 arba 10 dydžio.

4 priežastys, kodėl svorio metimui reikia valgyti migdolus

1 - Migdolai mažina apetitą

Kaip aiškina medicinos mokslų daktarė Amy Hosoda, pati numetusi 45 kg, migdoluose esantis sveikųjų riebalų, baltymų, skaidulų, antioksidantų ir kitų maistingųjų medžiagų derinys "padeda sulėtinti ir išlyginti cukraus kiekio kraujyje šuolį po valgio".

O kai cukraus kiekis kraujyje gerai kontroliuojamas, paprastai sumažėja alkis ir potraukis nesveikam maistui.

Be to, Australijos mokslininkai nustatė, kad migdoluose esančios maistinės medžiagos skatina specialių peptidų išsiskyrimą, dėl kurių jaučiamės labai patenkinti ir mažiau norime perdirbto maisto.

Jie teigia, kad šis poveikis toks stiprus, jog tomis dienomis, kai valgome migdolus, automatiškai sumažiname nesveiko maisto suvartojimą maždaug 371 kalorija.

2 - dingsta komforto troškimas

Dažnai užkandžiaujame norėdami atitraukti dėmesį nuo neigiamų jausmų, o migdolai taip pat gali padėti.

Žurnale "Nutrients" paskelbtame tyrime nustatyta, kad riešutai gerokai sumažina depresiją - tikriausiai todėl, kad jie "maitina" mūsų virškinamojo trakto bakterijas, kurios išskiria geros savijautos chemines medžiagas, susijusias su laimingesne nuotaika.

3 - Nyksta pilvo riebalai

Kai valgome migdolus, sumažėja cukraus ir insulino kiekis kraujyje, cukraus nebesikaupia visam laikui kaip pilvo riebalų.

O kadangi insulino kiekis normalizuojasi, jis "atblokuoja" pilvo riebalų ląsteles ir leidžia joms deginti savo turinį. Vieno tyrimo duomenimis, migdolų mėgėjai sumažino savo liemens apimtis 330 % labiau nei sveiki valgytojai, atsisakę migdolų.

4 - Riebalai pagaliau išnyksta

Tyrimai rodo, kad migdolams mažinant insulino kiekį, 38,7 % padidėja ir hormono gliukagono, kurio pagrindinė paskirtis - išlaisvinti susikaupusius riebalus, kad juos būtų galima paversti energija, kiekis.

Kaip naudoti migdolus norint numesti svorio ir pagerinti cukraus kiekį kraujyje

Ekspertai teigia, kad migdolai padeda numalšinti alkį ir greičiau sudeginti "cukraus pilvą" laikantis bet kokio sveikos mitybos plano.

Mėgstamiausias daktaro Hosodos būdas, kaip juos naudoti siekiant optimaliai numesti svorio, yra suvalgyti porciją migdolų (apie 15 riešutų) ir išgerti stiklinę vandens likus 20-30 minučių iki pagrindinio patiekalo.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder