Moterys, kurios nori išlaikyti kūno formas, per šventes laikosi šių taisyklių - išbandykite ir jūs

Turbūt visos žinome, jog itin sunku išlaikyti puikią formą (dėl kurios vargome visus metus) šventiniu laikotarpiu. Vakarėliai, akį traukiantys desertai dažnai tampa šventinio laikotarpio kasdienybe. 

Ką daryti, jei norite pajausti šventinio laikotarpio džiaugsmą ir išlaikyti puikią savijautą?

Neskirstykite maisto į “gerą” ir “blogą”

Turbūt esate girdėjusios, jog balansas - svarbiausias dalykas norint išlaikyti sveiką santykį su maistu. Svarbu jausti saiką ir neatsisakyti taip norimo deserto per šventes.

Juk yra didelis skirtumas - suvalgyti visą pyragą, o gal tik gabalėlį, kuris tikrai jūsų neapsunkins ? Sveikos moterys žino, jog neturi atsisakyti nieko. 

Vartokite alkoholį atsakingai

Jei nusprendėte vartoti alkoholį švenčių metų - darykite tai atsakingai. Stenkitės rinktis kuo mažiau cukraus turinčius kokteilius, nepamirškite pavalgyti daug baltymų turinčio patiekalo prieš šventę, gerkite itin daug vandens, negerkite alkoholio prieš miegą. 

Nesijauskite kaltos

Po švenčių norisi padaryti detoksikaciją? Sveikos, save mylinčios moterys žino, jog neturėtų jausti kaltės dėl suvalgyto maisto.

Kūnas geba detoksikuotis pats, tad nebūtina imtis itin alinančių dietų, intensyviai sportuoti. Taip tik pabloginsite santykį, kurį turite su savo kūnu. Tiesiog grįžkite į įprastą ritmą. 

Gaminkite namuose

Stenkitės gamintis šventinius patiekalus namuose. Taip žinosite, jog naudojate šviežiausius ingredientus, kurie ne tik suteiks patiekalams maistingumo, tačiau taip pat nuostabaus aromato ir skonio.

Taip sutaupysite ne tik daug pinigų, bet ir išsaugosite gerą savijautą. 

Daug miegokite

Dažnai šventinis laikotarpis asocijuojasi su atostogomis, tačiau nedarykite dažnos klaidos ir eikite miegoti laiku.

Miego trūkumas gali lemti energijos lygio sumažėjimą, nerimą, blogų sprendimų priėmimą, padidėjusį norą užkandžiauti saldumynais. 

Judėkite 

Stenkitės į dieną įtraukti kuo daugiau judesio. Galite pasivaikščioti darbo pertraukėlių metu, pavedžioti šunį, lipkite laiptais. Reguliarus vaikščiojimas gali padėti palaikyti svorį, gerinti nuotaiką, protines funkcijas, miegą. 

Šaltinis: https://theeverygirl.com/holiday-fitness-habits/

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder