MTV apdovanojimai sudrebino Budapeštą: „Måneskin“ pergalė ir dėmesys LGBTQ+ bendruomenei

(1)

Anglų dainininkas Edas Sheeranas laimėjo geriausio atlikėjo ir geriausios dainos apdovanojimus, o K-pop žvaigždės BTS susižėrė net keturis apdovanojimus MTV Europos muzikos apdovanojimuose „EMA“. Neįvertinti neliko ir šiais metais „Eurovizijoje“ sužibėję grupė „Måneskin“, skelbia Reuters.

Sekmadienį Budapešte vykusiuose MTV apdovanojimuose atlikėjai parodė palaikymą LGBTQ+ bendruomenei dėl birželį priimto įstatymo, draudžiančio „rodyti ir reklamuoti homoseksualumą“ jaunesniems nei 18 metų asmenims.

Buvo skelbiama, kad 2021 m. apdovanojimai bus „pasaulinė muzikos šventė“. „Aš esu dėkingas MTV. Manau, kad bet kokia meilės cenzūra yra bloga, o šie apdovanojimai savotiškas nusistatymas prieš tai“, – kalbėjo Kim Petras, pirmasis translytis atlikėjas MTV Europos apdovanojimuose.

Kai kurios homoseksualų poros bučiavosi ant raudonojo kilimo, kiti buvo apsirengę vaivorykštės spalvų drabužiais, kad parodytų palaikymą LGBTQ+ žmonėms.

Lil Nas X buvo apdovanotas geriausio vaizdo klipo nominacija už dainos „MONTERO (Call Me By Your Name)“ vaizdo klipą. Korėjiečių grupė BTS laimėjo daugiausia apdovanojimų, įskaitant geriausios popgrupės, geriausios K-pop grupės, geriausios grupės ir didžiausių gerbėjų apdovanojimus.

Pirmą kartą grupė „Måneskin“ „EMA“ apdovanojimuose laimėjo geriausios roko grupės apdovanojimą.

„MTV EMA kartos kaitos apdovanojimo“ nugalėtojai buvo pripažinti pagrindiniame šou. Pagerbti penki lygybę propaguojantys jaunuoliai, kovojantys prieš LGBTQ+ politiką.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder