Naglio Šulijos laidoje Žilvinas Grigaitis prabilo apie gyvenimo pokyčius: „Buvo etapas, kada man reikėjo visko“

(1)

Naujoji TV3 Plus kanalo laida „Tavo horoskopas su Nagliu Šulija“ žiūrovus nustebins ir šį sekmadienį. Laidos vedėjas ne tik pakvies sužinoti artėjančios savaitės astrologines naujienas, bet ir susitiks su puikiai žinomu verslininku Žilvinu Grigaičiu. Ką N. Šulija atskleis apie asmeninį jo gyvenimą?

Anot astrologo, Saulė ir toliau judės naujoves skatinančiu Vandenio ženklu, todėl išradingiems ir žvelgiantiems į ateitį, bendras fonas bus palankus. Tiesa, laukia ne vien geros naujienos – kada ir dėl ko reikėtų suklusti, N. Šulija atskleis laidoje.

Taip pat Naglis bandys įminti, ką planetos sakė Žilvino gimimo metu, o pats verslininkas tą arba patvirtins, arba paneigs.

Ž. Grigaitis yra gimęs po Mergelės ženklu, o tokie žmonės, anot Naglio, gyvenimą mato mozaikiškai. „Tai – savotiški kokybės ekspertai“, – sakys jis.

Laidos svečias patvirtins, kad tai – tikra teisybė. „Nuo ankstyvos vaikystės domėjausi menais, o taip pat pas dailininkę Juknienę esu baigęs grafikos studijas. Jau tame jauname amžiuje ji man pasakė, kad esu detalių meistras. Tai man padeda ir, tikiuosi, gyvenime dar padės tiek darant sprendimus, tiek ir į tam tikras verslo situacijas pasižiūrint per detales“, – išduos jis.

Tiesa, kadangi Ž. Grigaičio gimimo metu Liūto ženkle buvo Mėnulio planeta, tai išduoda, kad jo siela visgi yra Liūto. „Bendraudamas su aplinka ir kitais žmonėmis, jis ir kitusužburia savo liūtiška energija. Jis pribloškia, dominuoja. Visame jo bendravime yra šou“, – pasakos Naglis.

Tą išgirdęs, Ž. Grigaitis neslėps – su tuo kartais tenka kovoti, nes Liūto riaumojimas jam priimtinas ne visuomet.

Žinomas astrologas apie Ž. Grigaitį atskleis ir tai, jog vyras linkęs neprisirišti prie vienos gyvenamosios vietos, o valdyti nekilnojamąjį turtą jam neretai tampa tikra kančia. „Sutinku. Sumažinęs savo nekilnojamojo turto portfolio, aš jaučiuosi labai gerai. Tačiau gaila, kad negalėjau padaryti pakankamai daug įtakos savo žmonai, kuri turi labai daug turto tiek Lietuvoje, tiek ir Australijoje. Aš galiu prisidėti prie jo pakeitimo, interjero sprendimų ar patrauklumo sukūrimo, bet prižiūrėti tą rutiną – tikrai ne man. Stengiausi nuo to pabėgti kuo toliau“, – sakys verslininkas.

''

Anot Žilvino, svarbiausia jam yra laisvė, o visko, ko turi, jam pakanka. „Po tam tikrų etapų ir skaudžių pasekmių, su kuriomis teko susidurti, tu tiesiog pasveri, kiek žmogui reikia. O žmogui iš esmės reikia labai nedaug. Bet gyvenime buvo etapas, kada man reikėjo visko. Kai lenktyniavau versle, kas pusmetį keičiau automobilį, kūriau naują gyvenimą, turėjau blizgėti ir įrodyti, kad esu sėkmingas“, – atviraus Ž. Grigaitis.

''

Taip pat laidoje bus paliesta ir kita neretai lietuvius ypač dominanti tema – pinigai. „Žilvinas Grigaitis moka nepaprastai gerai bendrauti ir jausti aplinką. O jo sugebėjimas komunikuoti teisingai, galų gale atveria tas duris, už kurių yra auksinis raktelis“, – sakys astrologas, o ką į tai atsakys pats verslininkas?

Ką ateis žada Žilvinui? Kokia yra stipriausia verslininko pusė? Visa tai – jau šiandien laidoje.

„Tavo horoskopas su Nagliu Šulija“ – sekmadieniais, 20.30 val. per TV3 Plus ir tv3.lt!

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder