Naomi Campbell buvo griežtai kritikuojama dėl fotošopo

Britų supermodelis Naomi Campbell sulaukė kritikos dėl naujų nuotraukų, darytų per "Oskarų" teikimo ceremoniją.

Taigi, kaip rašo "Page Six", 52 metų modelis savo "Instagram" puslapyje paskelbė smarkiai redaguotą nuotrauką.

Tokiu būdu pirminė nuotraukos versija labai skyrėsi nuo N. Campbell versijos.

"Dėkoju savo komandai už šį naujausią spurtą Los Andžele", - parašė Kempbel prie nakties nuotraukų karuselės, iš kurios išsiskyrė viena ypatinga nuotrauka.

Pirmoji nuotrauka atrodė smarkiai retušuota, o Kempbel galva ir nosis atrodė daug mažesnės ir neproporcingos likusiai kūno daliai.

"Nors modelis garsėja nuostabia kaulų struktūra, redaguotoje nuotraukoje jos žandikaulis atrodė aštresnis ir šiek tiek išlenktas ties smakru.

Maža to, N. Campbell oda taip pat išsilygino ir pašviesėjo", - rašė leidinys.

Atkreipkite dėmesį, kad ši nuotrauka nustebino daugelį gerbėjų, nes jie maldavo modelį paskelbti originalias nuotraukas ir "normalizuoti senėjimą".

Primename, kad 2021 m. gegužę Kempbel atskleidė, kad tapo mama - tai buvo bene didžiausia jos viešo gyvenimo paslaptis. Net jos artimiausia aplinka nežinojo, kad ji ruošiasi susilaukti kūdikio.

Naomi Campbell dalyvavo Katare vykusiame mados renginyje "Emerge Fashion Gala", kuriame daugiausia dėmesio buvo skiriama kylantiems dizaineriams.

Po to, kai savo prabangias kojas sunkiai išdirbo ant podiumo, mados pasaulio "juodoji pantera" su linksmu draugų būriu išvyko atostogauti į tropinius Maldyvų paplūdimius.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder