Natalija Bunkė Dubajuje su vyru Edgaru mini ypatingą sukaktį (1)

Žinoma atlikėja Natalija Bunkė vieši Dubajuje. Įsimintina akimirka, nutikusia prieš dvejus metus, kai Edgaras priklaupė ant kelio, Natalija pasidalino dar kartą bei pridūrė, kad tokią datą smagu pažymėti vietoje, kurioje prasidėjo jųdviejų kelionė.

Organizatorių nuotr.

„Išties svarbi ir įsimintina diena mūsų poros gyvenimo kely, ji čia ir prasidėjo, Dubajuje. 2020.01.13 Edgaras Eidėjus priklaupė ant kelio. Akimirka buvo netikėta ir labai jaudinanti.

Praėjus 2 metams mes jau esame vyras ir žmona, ir nuostabų šią įsimintiną datą mums pažymėti čia. Labai tave myliu“, – šalia nuotraukos pažymėjo Natalija.

Sužadėtuvės ir pirmas kartas viešumoje

Pora susižadėjo 2020-ųjų metų pradžioje Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

„Ir aš pasakiau TAIP! Akimirka, kurios mes nepamiršime visą gyvenimą. Kelionė taksi su drebančia širdimi, o mano nuojauta kaip tikros moters raganaitės. Labai tave myliu, Edgarai.

Mūsų geriausi draugai tapo liudininkais nuostabios akimirkos [Simona ir Jonas Nainiai – „Delfi“]. P. S. gražesnio žiedo negalėjau įsivaizduoti. Dalinuosi su Jumis savo laime ir noriu rėkti iš džiaugsmo“, – prie nuotraukų socialiniame tinkle tąkart parašė dainininkė.

Pirmą kartą viešumoje pora pasirodė 2018 m. sausio pabaigoje, ant „M.A.M.A apdovanojimų“ raudonojo kilimo, po pusės metų draugystės.

Tąkart Natalija ir Edgaras neslėpė jaudulio ir nuo tiesaus žurnalistų klausimo „Ar jūs esate pora?“ išsisukinėjo. Nepaisant to, galiausiai jie išsidavė, kad jie yra oficialiai kartu.

„Iš pradžių buvome nusprendę eiti kartu, bet ne ant raudonojo kilimo. Bet vėliau ir su Edgaru, ir su grupės merginomis pakalbėjome, kad jau ne tas amžius, jog žaistume katės ir pelės žaidimus. Paskui nufotografuos besislapstančius. Kam to reikia?“, – „Delfi“ 2018 m. sausį kalbėjo Natalija.

Pats Edgaras tuomet tikino besijaučiantis gerai, o į klausimą, ar prieš renginį ramiai miegojo, atsakė, kad ilsėjosi visą naktį.

„Aš ir jį suprantu, jam iš tikrųjų yra sudėtinga su tokiu žmogumi, kaip aš, bet mes kartu jau pusmetį, tikiuosi, kad ir ilgiau išbūsime“, – juokėsi Natalija.

Organizatorių nuotr.

 

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder