Natalijos Bunkės prisipažinimas atmerkė akis: „Nereikia bijoti to pasakyti garsiai“

Niekada tokių dalykų nerašiau, tad atleiskit, jei neaiškiai dėstau mintis. Tiesiog viena žinoma moteris man padėjo atsimerkti ir norėčiau už tai padėkoti. Galbūt atsimerks ir daugiau moterų.

 

Auginu du vaikus, kuriuos ilgai maitinau krūtimi. Todėl turiu tokią problemą – mano krūtinė, patys suprantate, jau ne tokia, kaip iki gimdymo. Tokia susitraukusi, sudžiūvusi, nukritusi.

Labai pergyvenau ir kompleksavau dėl to. Mano vyras labai spaudžia mane įsidėti krūtinės implantus. Vis pabrėžia, kokia tada būsiu graži, seksuali, moteriška, kaip jis manęs geis ir t.t.

Bet aš vis spardausi, vengiu, delsiu, nes iš tiesų šiek tiek bijau tos operacijos. Nežinau, kodėl. Galbūt vidinė nuojauta kažką kužda, o gal tiesiog nežinomybės baimė.

Praėjusią savaitę žiūrėjau LNK laidą „Nuo... Iki...“, kur apie savo plastines operacijas pasakojo dainininkė Natalija Bunkė. Garsi atlikėja prisipažino, kad jai prieš keletą metų įsodinus krūtų implantus prasidėjo komplikacijos. Teko implantus keisti.

O galiausiai atlikėja prisipažino, kad jei galėtų atsukti laiką atgal, ji visai nebūtų dėjusi krūtinės implantų. Pasak jos, ir iš pačios krūtinės audinių jai buvo galima suformuoti gražią krūtinę. Natalija pabrėžė, kad didelė krūtinė stambina net ir liesą žmogų. Todėl su implantais ji atrodo platesnė.

Bet juk taip ir yra! Apie tai garsiai niekas nekalba!

Esu girdėjusi tik teigiamus atsiliepimus tų, kurios pasidarė krūtinės didinimo operaciją. O tos, kurioms nepasisekė, garsiai nesipasakoja. Nors nesėkmės neišvengiamos, čia nieko nepadarysi.

Kiekvienas organizmas reaguoja į svetimkūnį skirtingai.

Tačiau man po Natalijos prisipažinimo, jog ji nedėtų implantų, jei galėtų atsukti laiką atgal, man tiesiog akys atsivėrė.

Ačiū, kad yra žmonių, drįstančių kalbėti teisybę ir nevyniojančių visko į rožinį popierių.

Dirbtinės krūtys vienoms moterims galbūt pakelia savivertę, prideda pasitikėjimo savimi. Bet kitoms moterims su dirbtinėmis krūtimis savo kūne gali ir nepatikti. Ir nereikia bijoti to pripažinti ir pasakyti garsiai.

Pirma, jos niekada nebus tokios, kaip tikros. Taip, jos stangrios, taip, jos nesuglemba. Visada atrodo prisirpusios ir nepriekaištingos. Bet jos nėra tikros ir tai matosi, jaučiasi.

Antra, implantai išties storina. Daugiau nesiplėsiu, nes tai svarus argumentas ir be detalių.

Trečia, nėra garantijos, kad kūnas juos priims, kad neprasidės komplikacijos įdėjus svetimkūnį. Be to, implantai plyšta, taip pat po jų įsodinimo padidėja vėžio išsivystymo rizika.

Kasdien vis sverdavau ir sverdavau tas svarstykles „už“ ir „prieš“ krūtų implantus. Ir šiandien jiems sakau ne. Net jei tai nepatinka mano vyrui, kitiems mane nužiūrinėjantiems žmonėms. Svarbiausia, kaip moterys jaučiasi pačios. 

Ši subjektyvi autoriaus nuomonė nebūtinai sutampa su redakcijos
 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder