Natalijos Bunkės vestuvinės suknelės akcentas - tekstai iš dainų (7)

„Natalija - ryški, spalvinga, stipri asmenybė, scenos diva. Tai atspindi ir originalus bei efektingas jos vestuvinis drabužis“, - sakė klaipėdietė dizainerė Aina Zinčiukaitė, kuri kartu su stiliste Olga Filatova-Kontrimiene kūrė nuotakos įvaizdį atlikėjos Natalijos Bunkės ir Edgaro Eidėjaus vestuvių šventei Maljorkoje.

„Natalija norėjo, kad pagrindinis drabužio akcentas būtų nėrinys, nes Ispanijoje, kur buvo numatyta vestuvių šventė, itin gilios nėrinių amato tradicijos, - prisiminė dizainerė. - Pasirinkome tradicinės baltos spalvos šilką, iš jo sukūrėme trijų dalių vestuvinį drabužį.

Pagrindiniu jo akcentu tapo itin originalus, trapus ir modernus „nėrinys“ - tai stilizuoti pačios Natalijos Bunkės dainų tekstai, lazeriu išraižyti audinyje.“

Dainų žodžius, pasak A. Zinčiukaitės, suknelei parinko pati atlikėja. O dizainerė įspūdinguosius nėrinius įkomponavo į du vestuvinius sijonus: ilgą ir trumpą.

Viršutinė šventinio drabužio dalis, anot pašnekovės, - itin sudėtingos konstrukcijos korsetas.

„Jis primena šou kostiumą ir išryškina įspūdingas Natalijos figūros linijas: liekną taliją, moteriškus klubus, griežtas jo siluetas pabrėžia stiprų charakterį. Sukurtas vestuvinis N. Bunkės drabužis - labai originalus, asmeniškas ir patogus“, - džiaugėsi rezultatu A. Zinčiukaitė.

Vestuvinė suknelė N. Bunkei buvo vienas iš paskutiniųjų šiai progai skirtų A. Zinčiukaitės kurtų drabužių šį sezoną.

„Šią savaitę išsiuntėme dar vieną vestuvinę suknelę ir dabar jau šnekamės su nuotakomis, kurios tekės kitąmet“, - sakė drabužių dizainerė.

ORIGINALŪS SPRENDIMAI. Garsios atlikėjos vestuvinis drabužis buvo sukonstruotas iš trijų dalių ir dekoruotas originaliais nėriniais iš dainų tekstų.

Raktažodžiai
Nusibodusi jau 100 metų
Žemaitė, 2021-09-24 10:09
Kada baigsit ta ziurke kise slykstu
Nesvarbu, 2021-09-24 07:12
Si balta super, nu bet ta raudona baisi
Svečias, 2021-09-24 01:19
Sidebar placeholder