Senos upėje bando išgelbėti įstrigusį banginį

Naudodami vitaminų kokteilį, Prancūzijoje Senos upėje, bando išgelbėti įstrigusį banginį

Rugpjūčio 5 d. Senos upėje, netoli šliuzo Courcelles-sur-Seine, vakarų Prancūzijoje, pastebėtas plaukiojantis beluga banginis.

Atrodo, kad banginis yra per mažo svorio, todėl pareigūnai nerimauja dėl jo sveikatos, pranešė regiono valdžios institucijos.

Pranešta, kad banginis upėje pirmą kartą pastebėtas antradienį.

Ne pelno siekiančios jūrų apsaugos organizacijos „Sea Shepherd“ vadovė Lamya Essemlali AFP sakė, kad „aplinka belugoms nėra labai palanki, Sena labai užteršta, o banginiai labai jautrūs užterštumui.“

Nors banginiai nėra nykstantys, Nacionalinės jūrų žvejybos tarnybos duomenimis, šie banginiai yra pažeidžiami daugelio stresą keliančių veiksnių, įskaitant taršą, buveinių nykimą ir kitokio pobūdžio žmogaus trikdžius.

BBC teigė, kad pareigūnai ant belugos odos aptiko nedidelių dėmelių, tačiau nėra tikri, ar tai reakcija į upės vandenį, ar silpnėjančios gyvūno sveikatos požymis.

Tai ne pirmas kartas, kai žinduolis atsiduria Prancūzijos vandens telkinyje: gegužės mėnesį Senos upėje buvo rastas negyvas banginis, susirgęs mukormikoze – reta, bet sunkia liga, kurią sukelia grybelinė infekcija.

Archyvų nuotr.

Senos upėje bando išgelbėti įstrigusį banginį
Raktažodžiai
Sidebar placeholder