Neeilinė žinių vedėjos Eglės Šantaraitės diena: iš tiesioginio eterio – tiesiai į gaisrą namuose

Dauguma žmonių neįsivaizduoja savo vakaro be televizijos ir, svarbiausia, negali praleisti žinių. Žiūrovai įpratę kiekvieną dieną matyti puikiai pažįstamus veidus, kurie pirmieji praneša svarbiausius dienos įvykius.

Tai darbas, reikalaujantis labai daug atsakomybės, greitumo, atidumo ir įžvalgos. Tokias savybes turi du LNK laidos „Labas vakaras, Lietuva“ vedėjai Eglė Šantaraitė ir Paulius Skučas.

Apie smagius darbo užkulisius jie prabilo LNK laidoje „Šeškinės 20“.

Vedėjai neslepia, kad ir tiesioginio, ir netiesioginio eterio metu yra įvykę be galo daug įvykių, kurie sutrukdė ar net nutraukė jų darbą. „Rodome reportažą. Lieka 2 minutės. Skamba telefonas – mano dukra. Aš atmetu.

Ji žino, kad aš dirbu. Vėl atmetu. Dar kartelį skambina, atmetu.

Tuo metu ji buvo viena namuose, karantinas, nuotolinis mokymas. Dar kartą skambina, galvoju, gerai einu, jau penktas kartas. Pakeliu, o ji: mama, mama, namie gaisras!

Sakau, kaip gaisras. Kas dega? Ar tu matai dūmus?

Ji sako – mama, viskas, aš imu šunį ir bėgu į lauką.

Padedu ragelį. Aš iš eterio – tiesiai į mašiną.

Dar spėju iškviesti gaisrinę, kol važiuoju. Kaimynas paduoda ragelį atvažiavusiam gaisrininkui, o jis sako: tai šiandien sausainių jau nebevalgysit“, – apie „gaisrą“, kilusį orkaitėje dukrai kepant sausainius mamai, emocingai pasakojo Eglė, po įvykio vėl grįžusi į tiesioginį „Labas vakaras, Lietuva“ eterį.

Paulius ir Eglė yra ir kolegos, ir draugai, ir net kaimynai.

Kartu dirbdami jie stengiasi vienas kitą palaikyti ir tiesioginio eterio metu. Kadangi yra įpratę matytis kiekvieną dieną, jie jau puikiai atpažįsta vienas kito ženklus vykstant žinioms.

Eglė pasidalijo ir vienu neįprastu įvykiu, kurio sulaukė iš vieno žiūrovo.

„Žmogus kelias valandas laukė prie LNK pastato vien dėl to, kad norėjo pamatyti Šantaraitę.

Iš pradžių nežinojau, kas toks, galvojau, gal koks giminaitis ar kaimynas, nuėjau ir paaiškėjo, kad tai žiūrovas. Jis manęs paklausė: kai jis mus mato per televiziją, ar ir mes jį taip pat matome?“ – dalijosi nutikimais E. Šantaraitė.

Vedėjai sako, kad besikeičiančioje televizijoje dabar yra ir kitų priemonių greičiau pasiekti žiūrovą

. „Žurnalistas, kuris informuoja visuomenę ir daro žinias, gali naudotis daugiau instrumentų.

Tarkim, žmonės, kurie nedirba televizijoje, įsivaizduoja, kad yra kamera, yra operatorius, yra žurnalistas, yra vairuotojas, yra montuotojas.

Dabar viskas yra pasikeitę, vyksta dar greičiau. Su telefonu, nesvarbu, koks jo modelis, praeitais metais esu padaręs 48 reportažus“, – pasakojo Paulius Skučas.

Vaizdo įrašą galite peržiūrėti ČIA:

Organizatorių nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder