Neištikimą žmoną vyras bandė parduoti internete

Vyras, išsiaiškinęs, kad žmona jam neištikima, patalpino skelbimą jai parduoti internete.

Pirmiausia Paulas Osbornas iš Jungtinės Karalystės išvarė žmoną Sharon iš jų namų, bet ties tuo nesustojo. Jis pasinaudojo internetu ir bandė žmoną parduoti.

Prekę jis įvardijo kaip „apgaudinėjančią, meluojančią, svetimaujančią“ ir, nepaisant negražios nuotraukos, kurią Osbornas ne taip subtiliai pasirinko, pasiūlymai siekė 961 700 JAV dolerių.

Kodėl vyras taip pasielgė? Jis tvirtino, kad jo žmona užmezgė romaną su bendadarbiu. Osbornas sakė: „Pradėjau tikrinti jos el. laiškus ir supratau, kad gandai buvo teisingi. Jie kartu aptarinėjo savo seksualinį gyvenimą ir kūrė ateities planus. Buvau visiškai sugniuždytas. Sukroviau visus jos daiktus į maišus ir išmečiau.“

Ponia Osborn buvo geležinkelių vadybininkė, o J. Osborn – eismo inspektorius. Ji neigė jo teiginius, kad turi romaną, o policija pradėjo tyrimą dėl vyro priekabiavimo.

Jis pasakė: „Apimtas įniršio įdėjau skelbimą į „eBay“. Vėliau jį pašalinau, nes supratau, kad tai nėra teisinga. Aš tiesiog buvau toks piktas.“

Ir gerai, kad pašalino: „eBay“ naudojimo sąlygos draudžia parduoti žmones. Osbornas atsiėmė postą nepasibaigus aukciono laikui ir taip sugriovė svajones žmonių, kurie jau pasiūlė ponios Osborn kainą.

Vėliau Paulas pakomentavo, kad būtų norėjęs ją parduoti už tokią sumą, nes „tai būtų padėję dėl įkeisto nekilnojamojo turto“.

Pagal užsienio žiniasklaidą.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder