Nesudegė ir nenuskendo: vyras 7 kartus išvengė mirties, kol išlošė aukso puodą

Frano Selakas iš Kroatijos išgyveno net septynis incidentus, kurie galėjo sukelti jo mirtį. Tačiau jo nelaimių virtinė trumpam nutrūko, kai 2005 m. loterijoje jis laimėjo 600 000 svarų sterlingų. Apie tai pranešė dienraštis "Daily Star".

Kadaise muzikos mokytoju dirbęs vyras išgyveno lėktuvo katastrofą ir automobilio nukritimą nuo 300 pėdų aukščio uolos.

Pirmasis gyvybei pavojingas incidentas įvyko 1962 m., kai traukiniui įkritus į ledinę upę žuvo 17 žmonių.

Vėlesniais metais 1963 m. jis iškrito iš lėktuvo, 1966 m. pateko į autobuso avariją, 1970 ir 1973 m. du kartus išgyveno automobilio gaisrą, 1995 m. jį partrenkė autobusas, o 1996 m. jo automobilis nukrito nuo 300 pėdų aukščio uolos.

"Nelaimingiausias (laimingiausias)" loterijos laimėtojas pasaulyje teigė, kad visais atvejais jis arba išsisukdavo su nedideliais sužalojimais, arba jam pavykdavo išsigelbėti nepatyrus jokių traumų.

Organizatorių nuotr.

Vyras loterijoje laimėjo 600 000 svarų sterlingų / Nuotrauka: EuroPics

"Viskas, ko man reikia mano amžiuje, yra mano Katarina. Pinigai nieko nepakeis. Kai ji atsirado, supratau, kad turiu tikrai žavų, palaimingą gyvenimą. Niekada nemaniau, kad man pasisekė išgyventi visus savo susidūrimus su mirtimi.

Maniau, kad man nesisekė, jog apskritai į juos patekau", - anksčiau laikraščiui "Telegraph" sakė Fran.

Pranešama, kad vėliau jis pardavė savo prabangų namą privačioje saloje ir išdalijo didžiules sumas draugams ir giminaičiams, palikdamas sau tik tiek pinigų, kiek užteko klubo sąnario endoprotezui, kad galėtų leisti laiką su žmona, ir kad galėtų pastatyti Mergelės Marijos šventovę, dėkodamas už savo sėkmę.

Frane mirė 2016 m., sulaukęs 87 metų.

Vyras buvo žinomas dėl to, kad sugebėjo išvengti mirties septyniose avarijose, o vėliau laimėjo loterijoje, už tai žurnalistai jį pavadino "laimingiausiu žmogumi pasaulyje".

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder