Nužudyta didžiausia pasaulyje anakonda

Amazonės džiunglėse prieš kelias dienas buvo rasta aštuonių metrų ilgio anakonda pravarde Ana Džiulija. Kadrai, kuriuose ji užfiksuota gyva, prieš keletą savaičių apskriejo visą pasaulį, informavo „Daily Mail".

7,9 metro ilgio gyvatė buvo viena didžiausių pasaulyje. Ją rado Nyderlandų mokslininkas Frikas Vonkas - vienas iš ekspedicijos, kurios metu buvo atrasta naujas anakondų porūšis, dalyvių. Būtent jis plaukioja greta Anos Džiulijos kovo pradžioje paviešintuose vaizdo įrašuose.

F.Vonkas socialiniuose tinkluose džiaugėsi, kad Ana Džiulija buvo viena ilgiausių jo matytų gyvačių. Pasak jo, gyvatę nužudė žmonės, todėl žinia apie jos mirtį jam sukėlė ne tik liūdesį, bet ir įniršį.

„Su liūdesiu pranešu, kad didžiulė anakonda, su kuria aš plaukiojau, buvo rasta negyva upėje. Skirtingi šaltiniai teigia, kad ją nušovė, tačiau oficialiai mirties priežastis dar nėra patvirtinta. Aš nuliūdęs ir tuo pat metu piktas", - rašė F.Vonkas

Ekspedicija, kurios metu buvo rastas naujas anakondų porūšis, vyko dokumentinio serialo „Nuo poliuso iki poliuso su Viljamu Smitu" kūrimo rėmuose. Pasak liudininkų, kai kurios, regione, kuriame gyveno ir Ana Džiulija, aptinkamos gyvatės išauga iki 7,5 m ilgio ir sveria iki 500 kg.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder