„Okna“ vedėjo Dmitrijaus Nagijevo gyvenimą lydi skandalai: dvi mylimosios ir slepiami nesantuokiniai vaikai

Panašu, jog skandalai vyrą lydi iki šių dienų. „Okna“ vedėjo Dmitrijaus Nagijevo gyvenimą lydi skandalai: dvi mylimosios ir slepiami nesantuokiniai vaikai

54 metų Dmitrijus Nagijevas savo asmeninį gyvenimą ilgus metus laikė paslaptyje. Vyras buvo sumainęs aukso žiedus su Alice Sher, tačiau galiausiai nusprendė pasukti skirtingais keliais ir nuo to laiko apie asmeninį gyvenimą vengia kalbėti.

Užsienio žiniasklaida pranešė, kad televizijos laidų vedėjas augina du nesantuokinius vaikus, pranešė dni.ru.

Tiesa, vyras turi ir 1 santuokinį sūnų, kurio susilaukė su buvusia žmona Alice Sher. Santuokinis jo sūnus Kirilas Nagijevas seka tėvo pėdomis ir yra žinomas šou versle.

Tačiau užsienio žiniasklaidoje rašoma, kad vyras turi dar 2 nesantuokinius vaikus, bet pats Nagijevas šios informacijos oficialiai nepatvirtino.

Remiantis žiniasklaidos pranešimais, be vyriausiojo sūnaus Kirilo, Dmitrijus turi nesantuokinį vaiką Marką, kurio susilaukė su Natalija Kovalenka ir dukrą, kurios susilaukė su Ana Spektor.

Dar visai neseniai Dmitrijus bandė susilaikyti nuo komentarų apie nesantuokinius vaikus. Tačiau vienos laidos eteryje jis netikėtai pasveikino sūnų Marką su gimtadieniu, pranešė starhit.ru.

„Pažadėjau berniukui Markui pasveikinti jį su 13-uoju gimtadieniu. 13 metų nebėra berniukas. Gerbiamas Markai, sveikiname jus su gimtadieniu. Tikiu, kad jūsų laukia didelis, gražus ir laimingas gyvenimas. Ir aš taip pat manau, kad tėtis ir mama tave labai myli. Būk laimingas, brangusis“, – dalijosi D. Nagijevas.

Žiūrovai ne iš karto suprato, apie kurį Marką kalbama. Visgi Nagijevas vaikino sūnumi nevadino. Tik vėliau gerbėjai suprato, kad pirmą kartą po daugelio metų iš Dmitrijaus lūpų išgirdo apie jo asmeninį gyvenimą.

Dmitrijus ne kartą užsiminė, kad jis nėra vienas, tačiau neįvardijo savo mylimosios. Žiniasklaidoje rašoma, kad šou vedėjo išrinktoji yra Natalija Kovalenko. Kaip paaiškėjo, Nagijevas turi paslapčių ne tik nuo gerbėjų, bet ir nuo N. Kovalenkos.

Daugiau nei prieš metus žiniasklaida skelbė, kad garsenybė gyvena tarp 2 šeimų ir nuo mylimosios slepia dukrą bei meilužę Anną Spector. 

Gandai apie Dmitrijaus romaną su ilgamete jo gerbėja Anna pasirodė prieš kelerius metus. Tada šou vedėjas paprašė savo mylimosios netikėti paskalomis. Tačiau tiesos, matyt, nepavyko nuslėpti.

Rusijos žurnalistai išsiaiškino, kad maždaug prieš 10 metų, A.Spector pagimdė jam dukrą, kuri yra labai panašiai į jį. Garsus tėvas mergaitę pavadino Mira ir davė savo pavardę. Dabar mergaitė su mama gyvena prabangiame kotedže netoli Maskvos. Šį kotedžą nupirko būtent skandalingosios laidos „Okna“ vedėjas.

Apie 46 metų Anną Spector, taip pat apie jos dukrą, beveik nieko nežinoma. Nagijevo meilužė gyvena labai slaptai, o pats Dmitrijus retai rodosi šiuose namuose. Nieko keisto, nes kitame mieste jis turi kitą šeimą, kurioje auga sūnus.

Menininkas gyvena name netoli Sankt Peterburgo kartu su Natalija Kovalenko ir jų sūnumi Marku.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad visai neseniai rašėme apie skandalingą D. Nagijevą.

Akiniai – ne tik įvaizdžio detalė

Daugelis galėtų pamatyni, kad akiniai nuo saulės yra neatsiejama stiliaus detalė, tačiau po tamsintais stiklais jis slepia veido paralyžių. Paskutiniais studijų metais jis patyrė veido nervo paralyžių (kairėje pusėje). Nepaisant to, kad vyras kreipėsi į gydytojus, tačiau visiškai išgydyti to nepavyko. Dimitrijus nevalingai užmerkia vieną akį, o situaciją gelbsi tamsūs akiniai.

Neteko darbo dėl juokelio

Kartą Dmitrijus interviu metu pajuokavo, kad yra vedęs, nepaisant to, jog to padaręs nebuvo. „Kai pasakai kažką panašaus, tai atrodo juokinga, o tada, kai pamatai antraštes, tai nebūna juokinga“, –  sakė vyras.

Būtent dėl šio pokšto su juo bendradarbiauti atsisakė vienas iš pelningų reklamuotojų.

Išvaizdos pokyčiai

„Okna“  laida mušė visus populiarumo rekordus. Žmonės laukdavo kiekvienos laidos, kuriose netrūkdavo pikantiškų temų, skandalų bei muštynių. Įdomu tai, kad sklinda kalbos apie suvaidintą šios laidos siužetą. Nebūtų nieko keisto, nes kai kurios laidos primindavo meksikietiškų serialų turinį. 

Tuo metu vyras buvo ilgais plaukais, o jo veidą nuolat puošdavo akiniai nuo saulės. Dabar vyras yra plikas, užsiauginęs raumenis bei labai sportiškos figūros.

Sidebar placeholder