Oksana Pikul, Laima Pikul

Oksanos Pikul mama patyrė didelę traumą: šalia klinikos, kur vyksta renovacijos darbai, moteris įkrito į trijų metrų duobę

(1)

Trečiadienį garsios atlikėjos, verslininkės Oksanos Pikul mama Laima patyrė didelę traumą – lipdama į automobilį moteris neišlaikė pusiausvyros ir įkrito į trijų metrų duobę. Nelaimė atsitiko Grybo gatvėje, kur šiuo metu renovuojama privati medicinos klinika.

Kaip tikino O. Pikul, iš pradžių situaciją darbų vykdytojai bandė užglaistyti ir siuntė moterį ilsėtis, tačiau nuvykus į ligoninę paaiškėjo, kad L. Pikul patyrė stiprius sutrenkimus, taip pat lūžo kaklo slankstelis.

delfi.lt

Oksanos Pikul mama patyrė didelę traumą: šalia klinikos, kur vyksta renovacijos darbai, moteris įkri...

Delfi veidai - karščiausios pramogų naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

4–5 minutės

Visa istorija Oksana pasidalijo socialiniuose tinkluose. Delfi O. Pikul tikino, kad taip visko tikrai nepaliks – ji teigė, kad tokie aplaidūs darbai ir darbų saugos nesilaikymai yra itin pavojingi visuomenei.

„Nors ir visa nerami, drebanti, papasakosiu viską, kas buvo. Taip atsitiko, kad mama išėjo iš savo namų ir dėjosi daiktus į automobilį važiuoti pas mane, mes ruošėmės rytojaus kelionei prie jūros. Bet neatlaikė pusiausvyros ir krito. Mama gyvena Vilniuje šalia privačios klinikos, esančios Grybo gatvėje, o šiuo metu ji yra renovuojama. Šalia nebuvo jokių apsauginių atitvarų, buvo viskas palikta atvira – ten galėjo ir vaikai įkristi, kas tik nori. Tai ji tiesiog neatlaikė pusiausvyros ir krito žemyn galva tris metrus, – susijaudinusi pasakojo O. Pikul. – Mamą pakėlė, nuvedė į Grybo kliniką, apžiūrėjo. Tuoj pat atbėgo ir darbų vykdytojai, kurie remontą darė ir pasakė, kad „jums nieko nėra, viskas gerai, eikite ilsėtis.“ Tik tada, kada mama paprieštaravo, pasakė, kad ją pykina, bloga, galvoje – didžiausias guzas, dideli skausmai, tada iškvietė greitąją pagalbą. Akivaizdu, suprato, kad yra darbo saugos pažeidimai, tai tiesiog norėjo nuslėpti ir, mamai išvykus, jie valandos bėgyje puolė taisyti tą vietą, kalti medinius turėklus, dėti STOP juostas, traukti visus metalinius strypus, kurie buvo toje duobėje, į kurią jinai įkrito. Kadangi buvau dar pakankamai stiprios emocinės būklės, paskambinau policijai, advokatams, viską sufiksavom ir viską susidėliojome.“

O. Pikul paviešino ir mamos nuotrauką, kurioje matyti sužeidimai.

„Mamai yra sumušta galva ir lūžęs kaklo slankstelis. Pasisekė, kad ji gali vaikščioti, judinti rankas ir kad strypai buvo šalia, – ašarų pasakodama neslėpė garsi moteris. – Visą dieną laikiausi puikiai, karingai, kovingai palaikiau mamą, pakėliau jai ūpą, bet vakare, kai pamačiau užmigusį vaiką automobilyje, kažkaip pradėjau gailėti vaiko, gailėti mamos, gailėti situacijos ir tiesiog palūžau. Atrodo, taip nesąžininga, kad kažkieno apmaudžios klaidos gali kitiems žmonėms kainuoti sveikatą . Džiaugiamės, kad iš tikrųjų dar visai gerai ta situacija pasibaigė – juk šalia buvo strypai. Žinau tik vieną – tikrai neleisiu taip paprastai daryti tokių klaidų ir neleisiu šitaip žmonėms kentėti – turi būti darbo sauga ir taip paprastai tikrai nepaliksiu. Todėl ir ėmiausi visų įmanomų žingsnių, kad darbų vykdytojai atsakytų už savo tokias apmaudžias klaidas, nes toje vietoje galėjo būti bet kas.“

Moteris patikino, kad skaudžiausia tai, jog darbų vykdytojai bandė ne pagelbėti, o skubiai užglaistyti įvykį.

„Skaudu, kad bandydami nuslėpti įvykį sakė, kad „jums nieko nėra, galite eiti“ – net neiškvietę greitosios pagalbos. Kur žmogiškieji faktoriai? Labai nusivyliau.

Mamą paguldė į Lazdynų ligoninę, rytoj gydytojai spręs, ar daryti operaciją. Dėkui Dievui, kad ji vaikšto, kalba ir judina rankas“, – pasakojo Oksana Pikul.

Komentaro Delfi kreipėsi į Grybo gatvėje esantį Medicinos ir diagnostikos centrą.

„Reiškiame nuoširdų susirūpinimą dėl įvykusios situacijos. Kadangi tai įvyko šalia mūsų klinikos, jaučiame atsakomybę ir visomis galimybėmis prisidėsime prie tolesnio situacijos sprendimo.

Vakar popietę į mūsų klinikos registratūrą kreipėsi moteris, kurios teigimu ji parkrito šalia mūsų centro esančioje renovacijos darbų aikštelėje. Išklausėme moters išsakytus nusiskundimus ir bendrosios praktikos slaugytoja palydėjo ją pas gydytoją specialistą, kuris, įvertinęs situaciją, skyrė tolesnius rentgeno tyrimus diagnozei patikslinti.

Moteris buvo palydėta į rentgeno tyrimo kabinetą, kuriame skubos tvarka buvo atlikti gydytojo paskirti tyrimai, po kurių ji buvo palydėta atgal į gydytojo kabinetą aptarti gautus rezultatus.

Gydytojas specialistas, aptaręs juos su paciente, išrašė siuntimą kito specialisto konsultacijai. Moteriai išsakius papildomų nusiskundimų dėl savijautos, gydytojas iškvietė greitąją medicinos pagalbą ir pacientė buvo perduoda kitai gydymo įstaigai“, – komentavo klinikos atstovai.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder