Ozzy Osbournas išleis įrašą su Ukrainos vėliavos spalvomis

Ozzy Osbournas išleis įrašą su Ukrainos vėliavos spalvomis

Pasaulinio garso britų roko dainininkas Ozzy Osbourne'as išleis savo albumo "Pacientas Nr. 9" vinilinę plokštelę su Ukrainos vėliavos spalvomis. Apie tai jis pranešė savo "Instagram" puslapyje.

 

Naująjį studijinį albumą jau galima iš anksto užsisakyti "Spotify". Jo kaina - 38 JAV doleriai. Filmo premjera įvyks rugsėjo 9 d.

"Riboto tiražo išskirtinis 2 plokštelių mėlynos ir geltonos spalvos vinilas, atspalviais atitinkantis Ukrainos vėliavos spalvas", - rašė dainininkė.

Gautus pinigus jis paaukos savanorių organizacijai.

"Vasario mėnesį mano sūnus Jackas kartu su "ThirdWaveVolunteers" dirbo evakuojant našlaičius vaikus su specialiaisiais poreikiais iš Ukrainos.

Dabar Ukrainai labai reikia pagalbos, ypač po prasidėjusio karo, todėl jaučiuosi teisingai, kad galiu dirbti su tokia svarbia organizacija", - sakė dainininkė.

Prisiminkime, kad Holivudo aktorius Richardas Gere'as palaikė Ukrainą ir konfrontaciją su Rusijos Federacija pavadino karu su blogiu.

Tuo tarpu legendinė grupė "Pink Floyd" išleido pirmąjį po beveik trisdešimties metų kūrinį, kuriame panaudojo grupės "Boombox" lyderio Andrejaus Hlyvniuko vokalą.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder