Pagal fengšui: kaip pasirinkti kūno padėtį miegant

Kūno padėtis miego metu gali turėti didelę įtaką savijautai ir bendrai sveikatai, ką reiškia miegoti galva į duris ir kojomis į langą, ir apie galimas pasekmes.

Ar galima miegoti kojomis į duris

Pagal fengšui principus miegojimas kojomis į duris laikomas blogu ženklu. Toks išdėstymas gali sutrikdyti teigiamos energijos, vadinamos qi, srautą.

Dėl to žmogus gali jausti nuovargį, nerimą ir bendrą nerimo jausmą. Be to, manoma, kad tokia padėtis gali neigiamai paveikti psichinę būseną ir sukelti depresiją.

Įdomu tai, kad skandinavų legendos siūlo kitokį požiūrį. Jos tiki, kad miegant mūsų siela laikinai palieka kūną, o durys tarnauja kaip vartai į Utgardą - pabaisų ir chaoso karalystę. Taigi, kai miegame kojomis į duris, rizikuojame sielą pasiųsti į pavojingą kelionę, iš kurios gali būti labai sunku ištrūkti.

Ar gerai miegoti galva į duris, o kojomis į langą?

Yra įvairių nuomonių, ar galima miegoti galvą atsukus į duris, o kojas - į langą.

Kai kurie prietarai teigia, kad toks išdėstymas gali sukelti atminties sutrikimų ar net psichologinį nestabilumą. Senais laikais, kai į namus bet kada galėjo įsibrauti įsibrovėliai, gulėti galva į duris reiškė rizikuoti būti užkluptam netikėtai.

Be to, istoriškai būtent per langus, o ne per duris buvo geriausia išnešti mirusius šeimos narius iš namų.

Šis paprotys užtikrindavo, kad mirusiųjų sielos negrįš. Tikėta, kad miegojimas kojomis prie lango pritraukia ligas, nelaimingus atsitikimus ir net ankstyvą mirtį.

Atsižvelgiant į šias įvairias nuomones, akivaizdu, kad miegojimas galva į duris ir kojomis į langą nelaikomas geriausiu pasirinkimu. Idealu lovą statyti taip, kad langas ir durys būtų šonuose.

Parengta pagal užsienio spaudą

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder