Panevėžiečių duetas „Muskato“: dainos „Atsiprašau“ premjera ir darbas su žinoma vadybininke

Panevėžiečių duetas „Muskato “ lieka ištikimas dainoms apie meilę ir tarpusavio ryšį: „Šį kartą apie tokį, kai neišsikalbėję žmonės išsiskiria. Mūsų naujausioje dainoje „Atsiprašau “ kalbame apie beribę meilę, esant kartu ir jausmus bei mintis, kurios aplanko po skyrybų “, - pasakoja dueto narys Marius.

Tai jau trylikta dueto daina, muziką kuriai sukūrė prodiuseris Valdas Kabutavičius. Su Valdu mes kažkaip intuityviai sutariam: sutampa mūsų požiūris, muzikinė stilistika – esame tikrai puiki komanda, kur kiekvienas turi savų svarbų indėlį, - šypsosi Marius.

Beje, prie šios stiprios komandos neseniai prisijungė ir gerai žinoma vadybininkė: Kastyčio Kerbedžio dukterėčia, Aro Vėberio žmona Martyna Vėberė: Mariaus ir Simonos duetą pažįstu jau ketvirti metai – juodu karts nuo karto galima išvysti su Kastyčiu ant scenos kaip pritariančiuosius vokalistus – taip ir pradėjome daugiau bendrauti, o prieš keletą mėnesių nusprendėme pradėti dirbti kartu, - pažintį su grupės Muskato nariais prisimena Martyna.

Kodėl žinoma moteris pasirinko būtent šį panevėžiečių duetą? Visų pirma, man labai patinka jų dainos.

Tikiu, kad jos vertos didesnės auditorijos – taip norisi, kad jas išgirstų kuo daugiau žmonių, kurie taptų ištikimais grupės gerbėjais ir jai jau nebereikėtų atskiro pristatymo.

O aš asmeniškai žaviuosi jais kaip žmonėmis, labai vertinu jų tikrumą ir nuoširdumą, bei atsakingą požiūrį į dainavimą, - pasakoja Martyna.

Na, o kaip naujausią dueto dainą Atsiprašauįvertinsite Jūs? Kviečiame pasiklausyti!

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder