Pasižvalgykite po prabangią vilą Maljorkoje, kur po vestuvių gyveno ir šėlo Natalija Bunkė su vyru bei bičiuliais

(11)

Ir Lietuvoje, ir Ispanijoje savo vestuves atšokusi Natalija Bunkė kartu su mylimuoju savo svečius pakvietė ne tik į ceremoniją, bet ir į savaitę trukusią meilės šventę. Linksmybes kartu su poilsiu Maljorkoje derino ir jaunavedžiai, ir patys artimiausi jų bičiuliai, apsistoję prabangioje viloje.

Archyvų nuotr.

N. Bunkė ir Edgaras Eidėjus po tuoktuvių ceremonijos drauge su mylima kompanija 7 dienas leido įstabioje „Villa Magna“. Kaip skelbiama oficialiame vilos puslapyje, šis būstas turi ir vidaus, ir lauko baseiną, sauną, burbulinę vonią, golfo aikštyną.

Už 2 kilometrų nuo miesto centro įsikūręs objektas turi 10 miegamųjų, tad nakvynė čia galima ir 20 žmonių. Kiekvienas kambarys turi standartinius privalumus. Grožio vilai suteikia ir erdvi terasa, ir balkonas.

450 kv. m. vila yra įsikūrusi 40 kilometrų nuo Palmos oro uosto.

Nakvynės kaina šioje viloje svyruoja, tačiau net ir viena para dviese čia atsieitų daugiau nei 1 tūkst. eurų.

Didžioji poros kviestinių svečių dalis Maljorkoje buvo puikiai visuomenėje žinomi pramogų verslo atstovai, tarp kurių ir – Naglis Bierancas, Lukas Gricius, Simona Nainė, Jonas Nainys-Jovani, Jessica Shy, Nijolė Pareigytė, Rimvydas Rukaitis, Saugirdas Vaitulionis, Liutauras Galinis, Kristina Ivanova, Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė, Evaldas Norkevičius, Rokas Galvonas bei kt.

„Delfi“ prieš kelionę kalbinta Natalija minėjo, kad jiedu su Edgaru Maljorkos salą vestuvėms pasirinko dėl įspūdingų vaizdų.

Čia jiedu jau yra viešėję kartu su savo artimais bičiuliais – Simona ir Jonu Nainiais.

„Maljorkoje prieš keletą metų esame buvę kartu su Simona ir Jonu Nainiais. Tai – įstabiai graži sala. Norėjosi iškelti kiek kitokias vestuves: jaukias, paprastas ir savas. Ne taip, kaip visi ir ne taip, kaip visada“, – kalbėjo Natalija.

„Delfi“ primena, kad prieš kelionę į Ispaniją pora susituokė privačioje ceremonijoje Vilniuje. Ir tuomet poros santuoka buvo sudaryta tik pačių artimiausių žmonių apsuptyje.

Ceremonijos metu dainas dovanojo atlikėja Liepa. Porai žengiant prie altoriaus, ji atliko Edo Sheerano baladę „Perfect“.

Įspūdingų sceninių kostiumų kūrimu garsėjančiai dainininkei vestuvinę suknelę privačiai ceremonijai per savaitę pasiuvo „InŽi“ mados namai.

Šventei Maljorkoje įvaizdį kūrė dizainerė Aina Zinčiukaitė bei stilistė Olga Filatova-Kontrimienė.

„Tai, ką jos sugalvojo šiai progai, man žiauriai patinka. Atsidaviau į jų rankas ir leidau daryti su manimi ką nori.

Nesu kuklumo įsikūnijimas, galiu sau leisti jų sukurtą įvaizdį, o jis toks – pagal mane“, – atskleidė Natalija.

Paskelbus, kad pora oficialiai tapo vyru ir žmona, Natalija ir Edgaras pasibučiavo, o bičiulė Liepa uždainavo N. Bunkės dainą

– „Aš savo laimę radau“.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.
 

Archyvų nuotr.

 

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder