Eltonas Džonas

Paskelbta paskutinio Eltono Džono koncerto Didžiojoje Britanijoje data ir vieta

2023 m. birželio 25 d. seras Eltonas Džonas (Elton John) taps Glastonberio festivalio pagrindiniu renginiu ir tai bus paskutinis jo pasirodymas Didžiojoje Britanijoje.

"Nėra geresnio būdo atsisveikinti su savo gerbėjais britais.

Nekantrauju pasinerti į didžiausio pasaulyje festivalio atmosferą. Tai bus neįtikėtinai emocinga", - pareiškime teigė muzikantas.

"Man labai malonu pranešti, kad vienintelis ir nepakartojamas Eltonas Džonas pirmą kartą pasirodys "Glastonbury" festivalyje ir bus "Pyramid" scenos pagrindinis atlikėjas", - sakė festivalio organizatorė Emily Eavis.

- Tai bus paskutinis jo pasirodymas Jungtinėje Karalystėje atsisveikinimo turo metu, todėl užbaigsime festivalį ir pažymėsime šį svarbų mūsų istorijos momentą tokiu atsisveikinimu, kokio pasaulis dar nematė."

Seras Eltonas pridūrė, kad jam malonu groti Glastonberio festivalyje.

Bilietai į Eltono Džono pasirodymą Glastonberyje jau išparduoti. Kalbama, kad tarp kitų festivalio pagrindinių atlikėjų bus "Arctic Monkeys", Taylor Swift ir "Guns N' Roses", praneša BBC.

Paskutinis Eltono Džono atsisveikinimo turo etapas - pasirodymai Didžiojoje Britanijoje - prasidės Liverpulyje 2023 m. kovo mėn.

Po "Glastonbury" jis surengs dar septynis pasirodymus Europoje, o po to išeis į pensiją.

Eltono Johno atsisveikinimo turas

Legendinis dainininkas, dainų autorius ir kompozitorius apie pasitraukimą iš aktyvaus muzikinio gyvenimo paskelbė prieš penkerius metus, kai suplanavo 350 datų atsisveikinimo turą "Farewell Yellow Brick Road".

Kelionė turėjo įvykti 2021 m. Tačiau ištiko koronaviruso pandemija, o 2022 m. vasarą Džonas krisdamas susižeidė klubą.

Todėl Eltonas Džonas atidėjo savo pasirodymus Europoje ir Didžiojoje Britanijoje iki 2023 m.

Neseniai jis baigė savo koncertinį turą po JAV ir pasirodė "Dodger" stadione Los Andžele, kur 1975 m. pirmą kartą surengė du garsius koncertus, o scenoje pasirodė vilkėdamas blizgučiais išsiuvinėtą beisbolo uniformą.

Per paskutinį pasirodymą JAV dainininkas vėl apsivilko tą pačią uniformą ir atliko tokius hitus kaip "Rocket Man", "Tiny Dancer", "Your Song" ir "Philadelphia Freedom".

Per paskutinį pasirodymą Eltonas Džonas scenoje bus praleidęs 50 metų ir surengęs daugiau kaip 4000 koncertų 80 šalių.

Organizatorių nuotr.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder