Patarimai, kurie lengvai leis papuošti namus šventėms

Daugelis žmonių jau puošia namus šventiniam laikotarpiui, tad pats laikas pakalbėti apie tai, kaip galite greitai ir lengvai sukurti šventinę atmosferą namuose, įnešti į namus jaukumo.

Mažosios eglutės

Šis būdas - itin paprastas ir lengvas. Įvairiose parduotuvėse tikrai esate matę mažųjų, dažnai blizgučiais puoštų eglučių. Puoškite namus jomis. Laikykite jas kampeliuose, kuriems trūksta šventinės dvasios, dekoruokite su žvakėmis, sukurkite savitą kompoziciją. 

Girliandos

Puoštos eglių girliandos - nuostabus būdas papuošti savo namus. Puoškite tokiomis girliandomis savo laiptus, stalus, spintelių paviršius, kabinkite virš židinio ar ant pakabinamų lentynų, langų.

Vaizduotei ribų nėra!

Jaukūs audiniai

Vienas lengviausių puošimo būdų, kuris tikrai suteiks namų erdvei jaukumo - jaukūs pledai, užtiesalai, pūkuotos pagalvėlės. Rinkitės tokius audinius, kaip netikras kailis, languotus, storo mezgimo, stambių pynių audinius. 

Pagyvinkite vazas

Turbūt turite nenaudojamų vazų namuose, kurias galite paversti šventinėmis dekoracijomis. Dekoruokite šias vazas eglių, kitų medžių šakelėmis, uogomis, kankorėžiais, apšvieskite lemputėmis. 

Vainikai

Kalėdiniai vainikai - tikra klasika. Pasigaminkite tokį vainiką patys iš įvairių miško gėrybių, šakelių, papuošimų, nusipirkite jau papuoštą vainiką, o gal kartu su artimaisiais nuvykite į vainikų puošimo mokymus? Kabinkite tokius vainikus ant durų, papuoškite stalus. 

Žvakės suteiks šilumos

Jei norite namams suteikti daugiau jaukumo ir šilumos, rinkitės neutralių spalvų, blizgias ilgąsias žvakes. 

Šaltinis: https://theeverygirl.com/easy-holiday-decor

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder