Patys nemaloniausi Zodiako ženklai: nuo šiek tiek erzinančių iki labai bjaurių

Kiekvienas žmogus turi kokių nors erzinančių savybių, tačiau su šiais žmonėmis neįmanoma būti šalia.

6 Svarstyklės

Svarstyklių ženklas, garsėja diplomatiškumu ir noru visus padaryti laimingus. Tačiau jas taip pat valdo Venera, "grožio ir geismo planeta", kaip teigia "Mysticsense" astrologė Rachel Clare, ir "blogiausiomis akimirkomis jos gali būti išties arogantiškos ir nemalonios".

"Svarstyklės rūpinasi tik savimi ir aiškiai atmes bet kurį kitą kambaryje esantį žmogų, jei manys, kad jis už jas pranašesnis, ypač kai kalbama apie išvaizdą", - sako knygų autorė ir astrologė Lisa Barretta.

Klara sutinka dėl jų tuštybės ir sako, kad Svarstyklės gali būti "apsėstos savo išvaizdos ir socialinio statuso".

Taigi, nors šis ženklas bet kokia kaina vengia konfliktų, jie taip pat gali vengti jūsų neįpareigojančio vakarėlio, kuriame žmonės nėra apsirengę įspūdingai ir iki devynių ryto negeria šampano.

5 Mergelė

Zodiako ženklo perfekcionistai nebūtų laikomi nemaloniais, jei savo A tipo elgesį pasilaikytų sau. Tačiau jie yra "įkyrūs, kritiški ir priverstinai besiskundžiantys", pastebi Barretta.

"Jie ne tik sau kelia neįmanomai aukštus reikalavimus, bet ir iš aplinkinių tikisi to paties", - aiškina astrologė ir dvasinė mokytoja Tara Bennet.

"Jie niekada neatleidžia savo klaidų ir nuolat jas nurodo."

Pavėlavote į vakarienę penkiomis minutėmis dėl eismo? Mergelės draugas nebus patenkintas. Netinkamai sutvarkėte Mergelės partnerio kojinių stalčių? Laukite išsamios paskaitos.

4 Avinas

Nebus jokios klaidos, kai pasirodys šis ženklas.

"Garsus, išdidus ir drąsus Avinas, kaip žinoma, dažniausiai užvaldo kambarį", - pastebi Klarė.

Tai gali būti nepavojinga, jei jie yra linksmai nusiteikę, tačiau jei išryškėja jų ugningoji pusė, jie "nieko nesulaikys, kai reikės verbalizuoti savo mintis ir emocijas", - sako astrologijos tinklaraščio "Tipiškai aktualu" įkūrėja Charlotte Kirsten.

Įskaudinote savo Aviną bendradarbį, suklydote vykdydami projektą? Jie greitai jus apšaukia viršininkui.

"Avinus erzina tai, kad jie visada teisūs ir nenustoja kovoti, kol to neįrodo", - sako daktarė Frances Yahia, archetipinė astrologė ir dvasinė konsultantė.

3 Vėžys

Vėžiai yra emocionaliausias Zodiako ženklas, todėl tikėtina, kad atsidūrę šiame sąraše jie pradės verkti - ir būtent į tokį įkyrų elgesį atkreipia dėmesį astrologai.

"Vėžiai gali būti labai dramatiški ir nori, kad visi tiksliai žinotų, kaip jie jaučiasi, - sako Clare.

Ir jie linkę naudotis savo jautrumu, kad gautų tai, ko nori.

"Jie yra puikūs globėjai, todėl sunku ant jų supykti, bet taip jie manipuliuoja", - aiškina Yahia.

Galbūt pykote ant savo gyvenimo Vėžio, nes jis išsakė nemalonią (ir greičiausiai pasyviai agresyvią) pastabą. Jie taip verks ir įsikibs į tave, kad kitą akimirką tu jų atsiprašysi.

2 Liūtas

Kalbant apie ego, joks ženklas neturi didesnio ego nei Liūtas.

"Liūtukai, kuriuos valdo švytinti Saulė, puikiai žino, ko reikia, kad taptų dėmesio centru, - sako Kirsten.

"Nors jie dažnai tiki, kad į vakarėlį įneša gyvybės, ir neabejotinai sutelks karius, jie nesuvokia, kad gali pasirodyti arogantiški, egoistiški ir šiek tiek nemalonūs."

Kai jie nėra dėmesio centre arba kai jiems tenka juo dalytis, "galite tikėtis, kad šis ženklas imsis keisčiausių triukų, kad tik atkreiptų į save dėmesį ir sukeltų dramą", - pažymi Klarė.

Nesitikėkite, kad jie užims didžėjaus kabiną vakarėlyje arba buldozeriu nušluos jūsų pristatymą posėdžių salėje.

Taip pat nesitikėkite sulaukti daug dėmesio iš šio liūto.

"Liūtas nuolat kalbės apie tai, kas vyksta jo gyvenime, o kai ateis kieno nors kito eilė kalbėti, jis užsimerks", - priduria Barretta.

1 Ožiaragis

Galbūt nustebsite pamatę Ožiaragį pirmoje vietoje. Juk jie yra darbščiausias Zodiako ženklas, be to, garsėja kaip itin pragmatiški ir tėviški.

Tačiau, kaip aiškina Kirsten, "stengdamiesi viską daryti pagal taisykles, jie praranda lankstumo jausmą ir gebėjimą džiaugtis gyvenimu. Šiam jūrų ožiui neįtikėtinai svetima sąvoka - eiti pasroviui."

Įsivaizduokite, kad jūsų Ožiaragio partneris praleidžia jūsų jubiliejinę vakarienę, kad galėtų ką nors užbaigti biure. Arba surengsite netikėtą gimtadienio vakarėlį savo geriausiam Ožiaragio draugui tik tam, kad jis išvyktų anksčiau.

Jie taip įsitraukę į siekį pasiekti karjeros viršūnę, kad į tuos, kuriuos laiko mažiau ambicingais, žiūri iš aukšto.

"Dėl stipraus perfekcionizmo priepuolių ir didelių lūkesčių tiek sau, tiek savo artimiesiems kartais jie tampa nepakenčiami", - priduria Kirsten.

Yahia apibūdina Ožiaragį kaip elitistą, o Bennet sako, kad jie be skrupulų puikuojasi savo pasiekimais.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder