Paviešinus meilužės turtus, Putinas sukėlė namuose skandalą: Alina puolė į ašaras, Rusijos vadovui teko kviesti gydytojus

(5)

Vladimiras Putinas „įsiutęs kaip niekad“ dėl nutekintos informacijos, kurioje teigiama, kad jis ir jo meilužė gimnastė Alina Kabajeva su vaikais prabangiame dvare gyvena kaip caras ir carienė, rašo Dailymail.co.uk.
 

Kaip jau Alfa.lt rašė, „Projekt“ leidinio žurnalistai atliko tyrimą ir nustatė, kad buvusi gimnastikos čempionė, Rusijos Nacionalinės žiniasklaidos grupės valdybos pirmininkė A. Kabajeva, kuri, kaip teigiama, yra trijų V. Putino vaikų motina, iš V. Putino gavo dovanų didžiausią butą Rusijoje, o per fiktyvius asmenis ji iš viso valdo apie 120 mln. dolerių vertės nekilnojamojo turto.

Teigiama, kad V. Putinas dėl šios nutekėjusios informacijos apie jo gyvenimą su A. Kabajeva taip įsiuto, kad teko kviesti gydytoją.

Tariamą prezidento reakciją atskleidė „Telegram“ kanalas „SVR generolas“, rašo Dailymail.co.uk.

„Niekas nėra matęs prezidento tokio įsiutusio“, – teigiama kanale.

Esą V. Putinas užsipuolė A. Kabajevą, kad tai jos draugės išplepėjo visą informaciją žurnalistams: „Plepa ant kiekvieno kampo apie viską, ką žino ir ko nežino.“

„Alina, anot netyčinių susirėmimo liudininkų, atsakė V. Putinui... kad ji yra „žmona be vyro“, „visą laiką viena, – teigė „SVR generolas“.

– Abipusiai kaltinimai baigėsi A. Kabajevos ašaromis ir trumpalaikiu prezidento nuotaikos pagerėjimu, kuris, matyt, džiaugėsi „pergale“ žodinėje dvikovoje su savo sugyventine.“

Bet po to esą V. Putino sveikata „pablogėjo“ ir „jis atsisakė valgyti dėl stipraus pykinimo ir galvos skausmo“.

„Prezidentui buvo iškviesti budintys gydytojai, kurie, pabuvę su V. Putinu apie pusvalandį, išėjo, leisdami jam pailsėti“, – teigė minimas „Telegram“ kanalas. „SVR generolas“, kuris teigia, kad V. Putinas serga vėžiu ir kitais negalavimais, yra Rusijos „Telegram“ kanalas, kuriame reguliariai skelbiama tariamai slapta informacija apie V. Putiną ir Kremlių.

Vieni skeptiškai vertina „SVR generolą“, tačiau kiti sako, kad tai vienas iš nedaugelio žinomų antiputiniškų kanalų Rusijoje, kuris leidžia susipažinti su tikraisiais įvykiais Kremliuje.

Organizatorių nuotr.

alfa.lt

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder