Penkios priežastys, kodėl moterys pradeda nekęsti savo vyrų

(2)

„Aš nekenčiu savo vyro!“ verkdama sako jūsų geriausia draugė, o jūs giliai atsidūstate, nes šis jausmas jums taip pat nesvetimas.

Kartais poros gyvenimas gyvenimas gali pakrypti į blogąją pusę ir jūs imate nekęsti savo vyro.

Supratimas, kodėl santykiuose jaučiate nepasitenkinimą, yra pirmas žingsnis siekiant suprasti visą jūsų emocijų spektrą.

Juk nebuvo taip, kad vieną rytą tiesiog atsibudote ir supratote, kad jaučiate neapykantą savo partneriui. Santykiai linkę laikui bėgant atšalti, tačiau į pirmuosius požymius retai kada atkreipiame dėmesį. Laikui bėgant tam tikri dalykai pradeda erzinti.

Štai 5 dažniausios priežastys, kodėl moterys nekenčia savo vyrų:

Jis nuolat priverčia jus jaustis kalta

Jei gyvenate nuolatinėje įtampoje dėl jūsų adresu žeriamų priekaištų iš vyro pusės, akivaizdu, kad tokio vyro imsite nekęsti. Jei visi keturi namų kampai laikosi ant jūsų vienos pečių, o iš vyro dar girdite priekaištus dėl neišneštų šiukšlių, neapmokėtų sąskaitų ir dėl į arbatą įdėto per mažo kiekio cukraus, pasvarstykite, ar tikrai jums reikia tokio vyro. Nuolatiniai priekaištai ir „kalta be kaltės“ jausmas skatina priešiškumą.

Jis jus menkina

Turėtumėte suvokti, kad santykiuose esate lygiaverčiai partneriai, todėl nei vienas, nei kitas jame esantis neturėtų būti kaip nors menkinamas. Niekada nelikite su žmogumi, kuris jūsų negerbia. Savo moterį menkinantis vyras vėliau gali pereiti prie emocinio ir fizinio smurto.

Jis nekreipia į jus dėmesio

Kiekviena moteris nori vyro dėmesio. Ir visiškai natūralu, kad jo negaunant jausmai iš moters pusės ima šalti, o su laiku tai gali peraugti į neapykantą ir susvetimėjimą.

Jis jus apgavo

Tai gali būti viena iš sudėtingiausių santykių problemų, kurią reikia išspręsti, nes jūsų pasitikėjimas ne tik buvo sulaužytas, bet savo veiksmais vyras taip pat aiškiai parodė, kad jis jūsų negerbia.

Jis flirtuoja su kitomis moterimis

Kai kurie vyrai flirtuodami su svetimomis moterimis bando pasikelti savo savivertę, tačiau kartais jie nesuvokia, kad toks elgesys gali žeisti antrąją pusę. Žinoma, kad toks vyro elgesys jums kels nepasitikėjimą juo ir pačia savimi.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder