Pilnatis Avine nusitaikė į keleto Zodiako ženklų santykius

Spalio 9 d. 23.55 val. stoja pilnatis Avino 17 laipsnyje. Ir šiemet tai ne tik šviesulių – Mėnulio ir Saulės – opozicija, kuri ir šiaip sukuria vidinę įtampą ir išorinį spaudimą.

Dviguba opozicija

Bet šalia formuojasi ir dar viena opozicija: tarp asteroido Chirono, su kuriuo susilygiavo Mėnulis Avine, ir Veneros, kuri juda šalia Saulės Svarstyklėse. 

Abi šios opozicijos gali sukelti įtampą santykiuose, nes partnerių skirtumai  tampa akivaizdesni ir problemiškesni, o tai veikia intymius santykius.

Konfliktuoja ir abu moteriški pradai: galimi nesutarimai tarp mamos ir dukros, anytos ir marčios, seserų, kolegių, bosės ir pavaldinės.

Nesvarbu kuri teisi, laimi ta, kuri moka gražiau verkti, gailiau skųstis, ieško kompromisų ir tuo patraukia palaikančiųjų pusę.  

Jei yra meilės trikampis, tai vyras šiuo metu ima lyginti žmoną ir meilužę.

Jei ego didelis, o energijos sumažėję, jis linkęs rinktis ne reikalavimus, o tą moterį, kuri linkusi nusileisti, ieškoti kompromisų ir net nuleisti savo pačios reikalavimų kartelę, kad tik išlaikytų santykius.  

Išeitis – disciplina ir stabilumas

Saulė Svarstyklėse nėra stipri, jai trūksta ryžto, tačiau jai dabar padeda šalimais Svarstyklėmis keliaujanti Venera: ji ieško būdų kaip išlaikyti santykius, net ir nuleidžiant reikalavimų kartelę. 

Išlaikyti emocinę stiprybę, leidžiančią įveikti santykių iššūkius, Saulei šiemet padeda ir Saturnas, suteikiantis emocinę brandą, savidiscipliną ir kantrybę. 

Todėl išeitis – išskirti vieną svarbiausią dalyką ir disciplinuotai dirbti, siekti ilgalaikių tikslų.

Nereikia pulti pataikauti savo ego ir bandyti laimėti trumpalaikėje kovoje, nes įsitvėrę kokios smulkmenos ar detalės, mes nematome visumos.

Santykiuose  geriau remtis saugumu ir ilgalaikę perspektyvą turinčiais ryšiais (tiek asmeniniais, tiek darbiniais), kurie suteikia stabilumo. 

Pažeidžiamiausi ženklai

Ši pilnatis labiau veikia vyrus nei moteris. Santykių išbandymas gali paliesti daugelio santykius, bet artimiausią savaitę tiesiogiai kliudys kelis.

Avinai, ypač gimę balandžio 3–9 dienomis, yra šios pilnaties lyderiai.

Jie gaus tą rezultatą, kurio siekė pusmetį, nuo balandžio. Net, jei tikslai pasiekti ir daugelis dabar tuo žavisi, nosies užriesti nevertėtų.

Visiems Avinams dabar svarbu nepervertinti savo galimybių, kad neprisiimtų sau pernelyg daug, nes jų apsukos spalį sumažėjusios trigubai.

Antra vertus, būtent Avinai gali labiausiai išsiūbuoti santykių laivą.

Nors išeitis bus labai paprasta ir patiems pasiekiama ranka, jie gali būti linkę reikalauti ir spausti savo antrąją pusę. Svarbu neperspausti, nes taisyti pašlijusius santykius teks iki Kalėdų, o gal net iki pavasario.  

Vėžiams, ypač gimusiems liepos 5–11 dienomis, gali tekti atlaikyti tokį spaudimą darbe, kad teks kažką paaukoti šeimos ar namų sąskaita.

Tai gali sukelti partnerio nepasitenkinimą ir įtampą santykiuose.

O jei į tai įsikiš ir partnerio tėvai, teks įrodinėti, kad esate tinkama namų šeimininkė ir mokate pasirūpinti.

Bet Vėžiukės tikrai moka sukurti komforto jausmą savame rate ir viską kuo puikiausiai užglaistys.

Vėžiai vyrai atsipirks, ką nors komfortiško įrengę namuose ar ką gražaus nupirkę buičiai.   

Svarstyklėms, ypač gimusioms spalio 6–13dienomis, ši pilnatis tiesiai opozicijoje jų Saulei.

O tai reiškia, kad būtent joms teks nusileisti ar ieškoti kompromisų, kad išsaugotų santykius, ramybę ir darną.

Tam verta pasitelkti žavesį, silpnumą ir diplomatiją, apeliuoti į saugumą, apsiginkluoti kantrybe ar tiesiog išlaukti. Jei reikia patarimo ar užtarimo, verta kreiptis į vyresnius asmenis.

Kraštutiniu atveju – manipuliuoti gražiomis ant blakstienų virpančiomis ašaromis ar atsakomybe už vaikus.

Žodžiu, suveiks viskas, kas tinka pagal posakį „Kuo silpnesnės moters rankos, tuo stipriau jos laiko vyrą“.    
 
Ožiaragiai, ypač gimę sausio 4–10 dienomis, gali pasijusti spaudžiami namiškių – esą visas dėmesys atitenka karjerai, o šeimai, tėvams, buičiai skiriama per mažai dėmesio ir laiko.

Tai jiems būtų neprošal suorganizuoti kokią aktyvią pramogą kartu su vaikais, romantišką savaitgalį su antrąją puse.

Blogiausias scenarijus būtų, jei šiaip jau šaltą protą išlaikantys Ožiaragiams kiltų idėja atsipirkti pinigais iš savo santaupų, pvz. vietoj dėmesio tėvams ar žmonai, numesti jiems pluoštą kupiūrų, o patiems sprukti pro duris pas ne tokią reiklią, kaip jiems gali pasirodyti, meilužę.        

etaplius.lt

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder