Pirmasis madų šou - padėka klientėms

Praėjusį penktadienį Klaipėdos senamiestyje, Vežėjų gatvėje, rinkosi glėbiais gėlių nešina publika ir rikiavosi į ilgą eilę, kad patektų į įspūdingą madų šou, kurį pasitikdama 5-uosius veiklos metus pirmą kartą surengė prekės ženklo „Good Taste Citizen“ kūrėja dizainerė Vaida Pilelytė.

„Ne veltui yra sakoma, kai tu tikrai ko nors trokšti, visas pasaulis slapta padeda tau įgyvendinti šį troškimą. Tikrai negalėjau ir įsivaizduoti, kad tiek žmonių padės man įgyvendinti šį sumanymą. Esu labai dėkinga kiekvienam padėjusiajam surengti šitą madų šou ir atėjusiems manęs palaikyti. Kai pamačiau gatvėje išsirikiavusią svečių eilę su gėlių puokštėmis, iš džiaugsmo nežinojau net ką daryti. Dar ir dabar prisiminus iš malonumo oda pašiurpsta“, - puikiai pavykusiu renginiu džiaugėsi dizainerė.

Ji juokauja, kad šis madų šou - tai labai savanaudiškas svajonės išsipildymas.

„Keliavau labai daug po pasaulį, tad grįžus į gimtąją Klaipėdą atrodė, kad čia mano galimybės gana ribotos. Bet praėjusiais metais įvyko nemažai asmeninių pokyčių ir pamažu pradėjau suvokti, kad iš tiesų visas ribas mes patys nusibrėžiame savo galvoje. Iš tiesų, jei tik turi idėją ir sieki ją įgyvendinti - viskas ir pavyksta. Tikrai nebūtina gyventi Niujorke ar Paryžiuje, kad galėtum įgyvendinti savo svajones. Ir Klaipėdoje gali gyventi visavertį svajonių gyvenimą“, - sako V. Pilelytė.

Iš lino drabužius kurianti dizainerė į pirmąjį madų šou kvietė savo klientes ir džiaugėsi, kad jų atvyko ne vien tik iš Klaipėdos.

Tikrai nebūtina gyventi Niujorke ar Paryžiuje, kad galėtum įgyvendinti savo svajones.

„Norėjau padaryti viską senojo Paryžiaus stiliumi, kai kolekcijos pristatymai vykdavo pačiuose salonuose tik klientėms, nes jos ir yra kiekvieno dizainerio didžioji varomoji jėga, iš jų ir gauni didžiausią palaikymą. Tai buvo tarsi mano padėka klientėms ir graži proga kartu švęsti mūsų draugystę“, - kalbėjo dizainerė.

Dizainerės kurtus vasaros kolekcijos drabužius demonstravo ne tik profesionalios manekenės, bet ir draugės.

„Buvo labai smagu stebėti, kaip publika šiltai sutiko neprofesionalias manekenes. Mano tikslas ir buvo toks, kad drabužius demonstruotų ir tos moterys, kurios tiesiog vaikšto gatvėje. Juk kuriame ne vien tik manekenėms“, - mirktelėjo kūrėja.

Pasiteiravus galbūt, puikiai pavykus pirmajam šou, yra minčių netolimoje ateityje surengti dar vieną, dizainerė tik nusijuokė: „Bijau prisikalbėti“ ir užsiminė, kad dabar, jau nuslūgus per renginį užplūdusiam adrenalinui, visai rimtai svarsto panašius renginius organizuoti ir ateityje.

„Esu jau numačiusi kitam šou ir labai įspūdingą vietą, bet negaliu išduoti, nes pirmiausia reikėtų gauti Savivaldybės leidimą“, - intrigavo V. Pilelytė.

Rūtos MATILIONYTĖS ir asmeninio albumo nuotraukos

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder