Po Donato Čižausko mirties jo scenos partneris Karolis vis dar laukia skambučio

Grupė „2 Donatai“ buvo viena svarbiausių Karolio Akulavičiaus gyvenimo dalių, todėl susitaikyti su tuo, kad liko vienas, Karoliui dar reikės laiko: „ Man ateina dabar savaitgalis, aš laukiu Donato skambučio, kada mes pakalbėsime ką rengsimės, kur važiuojam, ką darysim, o dabar tam tikra tuštuma. Reikės laiko, kol ji užsipildys“.

Vis dėl to Karolis galvoja apie tai, kad muzika turi ir toliau skambėti bei džiuginti gerbėjų širdis, todėl planuoja po kurio laiko tęsti muzikinę karjerą toliau.

Dar per Donato laidotuves nuskambėjęs pažadas, kad bus surengtas didžiulis koncertas jo atminimui bus įvykdytas, nes pasklidus šiai naujienai bilietai buvo tiesiog iššluoti per vieną dieną.

Nuo 6 metų dainuojantis Deividas Bastys didžiuliu autoritetu muzikine prasme laiko savo dėdę ilgametį scenos vilką Steponą Janušką.

Deividas prisipažįsta, kad nuo vaikystės svajojo būti tokiu kaip jis: „Kažkokių patarimų teko sulaukti tik vėlesniame amžiuje, kai Steponas pamatė, kad aš dainuoju ir jo paprašydavau“.

Dainininkė Irena Starošaitė į sceną lipa ne tik su savo vyru Žilvinu Žvaguliu, bet ir su kitais scenos partneriais.

Paklausta, ar vyras nepavyduliauja dėl to, prisipažino tiksliai nežinanti, bet sutikimą visada gaunanti: „Galvoju, kad jeigu jis pavyduliauja, vadinasi, jam patinka pavyduliauti“.

Neseniai gimęs duetas su Ištvanu Kvik, Irenai kelia daugybę gerų emocijų ir kaip ji pati sako, dainuoti su juo vienas malonumas.

„KK2 Penktadienyje“ grupės „2 Donatai“ narys Karolis Akulavičius pirmą kartą į sceną lipo vienas.

Laidoje buvo ir daugiau jautrių istorijų bei netikėtų duetų: štai Marius Jampolskis uždainavo su savo tėčiu Robertu, Deividas Bastys su dėde Steponu Januška, o Ištvanas Kvik su Irena Starošaite, grupė DAR su Vytautu Šiškausku.

Organizatorių nuotr.

Naujos dainos, intriguojantys skirtingų tautų ir giminystės ryšiai laidoje „KK2 Penktadienis“.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder