Po sulauktos kritikos – pokyčiai Monikos Linkytės aprangoje: išbandė naują įvaizdį

(6)

Gegužės 5-ąją, likus vos kelioms dienoms iki „Eurovizijos“ pradžios, Liverpulio „M&S Bank“ arenoje įvyko antroji konkurso dalyvių repeticija. Jos metu ant didžiosios scenos savo kūrinį „Stay“ atliko ir Lietuvos atstovė Monika Linkytė.

 

Tiesa, atlikėja repeticijoje pasirodė darkart pakeitusi savo įvaizdį – pirmosios repeticijos metu, kuri vyko gegužės 2 dieną, Monika vilkėjo asimetrišką oranžinės spalvos suknelę, apnuoginančią jos kojas, pilvą ir rankas.

Tačiau ši netrukus sulaukė kritikos bangos, į kurią sureagavo ir pati atlikėja.

„Kaip tapti memu per 20 minučių?

Lengvas gidas visiškai nemokamai.

Pirmas žingsnis: turite laimėti nacionalinės „Eurovizijos“ atranką.

Antras žingsnis: būkite dėmesio centre, kad visi sektų jūsų kiekvieną žingsnį, pasirodymą ir aprangą konkurse.

Nedėkokite.

O šiaip tai medūzą paleidome į vandenyną, nesame akli ir visa komanda suprantame, kad norėjome vieno, o gavome nesąmonę.

Mano stilistė nėra miegojusi 24 valandas, nes sukėlė ant kojų 20 dizainerių iš visos Europos.

Aš neperdedu.

Tiesiog noriu paprašyti truputį supratingumo ir palaikymo. Ir nebūkite tokie pikti ir nuskriausti gyvenimo, kaip šis pilietis.

Mums nėra lengva ir taip su tiek spaudimo, atsakomybės ir t. t. Norime pačių geriausių rezultatų. Be to, nešame visa komanda atsakomybę ne vien už save, bet ir už šalies vardą.

Neturite ką pasakyti?

Nerašykite nieko, bet ne, yra gi lengviau pastumti, pažvengti ir pašikti ant kito, nei tiesiog užtraukti šikniuką ir tiesiog patylėti, bet, kaip sakoma, džiugi žinia, kad turite kur augti“, – savo socialiniame tinkle tąkart rašė M.Linkytė.

Eurovizijos konkursas, kuriame susirungs atlikėjai iš 37 šalių, vyks gegužės 9–13 dienomis.

Nors 2022 m. didžiojoje „Eurovizijoje“ nugalėjo Ukrainos atstovai, dėl šalyje vykstančio karo Monika Linkytė vyks į Jungtinę Karalystę, Liverpulį.

Ji antrojo pusfinalio metu pasirodys 15-tu numeriu.

Prieš Lietuvą 14-tu numeriu pasirodys Albanijos atstovai Albina ir Familja Kelmendi su daina „Duje“, o po M.Linkytės pasirodymo – 16-tu numeriu nuskambės Australijos grupės „Voyager“ daina „Promise“.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder