Po to, kai Alecas Baldwinas netyčia nušovė moterį – naujos detalės: aiškėja galimai susijęs asmuo

Šią savaitę Holivudą sukrėtė skaudus įvykis – JAV aktorius Alecas Baldwinas (63 m.) rekvizito ginklu netyčia nušovė kinematografę Halyną Hutchins (42 m.) ir sužeidė Naujojoje Meksikoje sukamo filmo režisierių Joelį Souzą (48 m.). 

Nelaimė įvyko filmuojant vesterną „Rust“, kuriame A.Baldwinas atlieka pagrindinį vaidmenį. Dėl nelaimingo atsitikimo kaltinimai dar niekam nebuvo pateikti, tačiau aiškėja naujos įvykio aplinkybės, susijusios su režisieriaus pavaduotoju Dave'u Hallsu, kuris A.Baldwinui, kaip teigiama, ir įdavė ginklą.

Netoliese D.Hallso dirbę asmenys „CNN“ išdavė, jog šis nusiskundimų dėl savo elgesio buvo sulaukęs jau seniau. Režisieriaus pavaduotojas buvo kaltinamas saugumo protokolų, susijusių su ginklų ir pirotechnikos naudojimu, nepaisymu bei nepriimtinu seksualiniu elgesiu darbe. 

Anot pirotechnikės Maggie Goll, prieš dvejus metus filmuojant serialą „Into the Dark“ D.Hallsas galimai atsisakė rengti susitikimus, kuriuose būtų aptariami saugumo klausimai ir, nepaisydamas protokolo, komandai pastoviai nepranešdavo apie filmavimo aikštelėje esantį ginklą.

Po tragiško įvykio prabilo aktorius Alecas Baldwinas, - „Vienintelė priežastis, kodėl komanda žinodavo apie ginklą, buvo kitas asmuo, kuris kiekvieną dieną informuodavo apie esamą situaciją“, – sakė M.Goll.

Moteris pridūrė, jog komanda skųsdavosi dėl to, kad asistentas galimai nuolatos liesdavo kartu dirbančių asmenų nugaras, liemenis, pečius. Yra žinoma, kad su D.Hallsu kol kas susisiekti nepavyko. 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder