Prancūzės – labiausiai Europoje nepatenkintos seksualiniu gyvenimu

Visuomenės nuomonės apklausos parodė, kad prancūzės – labiausiai lytiniu gyvenimu besiskundžiančios europietės. Tam yra visa virtinė biologinių, psichologinių, kultūrinių ir socialinių priežasčių, rašo Slate.fr.

„Ne taip seniai aš buvau karšta pupytė, pamišusi dėl sekso. Nesuprantu, kaip nusiritau iki šito. Prieš 2 metus gimė mūsų antrasis sūnus ir nuo tada seksu užsiimame tik kartą per mėnesį.

Nebegaliu mėgautis kai kuriomis pozomis, kurias anksčiau dievinau.

Anksčiau galėdavau masturbuotis po 5–6 kartus iš eilės, o dabar beveik nieko nejaučiu“, – leidiniui skundėsi 42-ų metų Louise, dėl savo nelaimių kaltinanti chirurginį įsikišimą gimdymo metu.

Prancūzijos visuomenės nuomonės instituto duomenimis, vis daugiau moterų šioje šalyje yra nepatenkintos lytiniu gyvenimu.

Šiuo požiūriu prancūzės lenkia vokietes ir brites. Lytinio gyvenimo problemas tyrinėjantis prancūzų sociologas Jeanas Claude’as Kaufmannas Slate.fr teigė, kad heteroseksualiose porose moterys daug dažniau praranda aistrą seksui nei vyrai.

Straipsnio autoriai teigia, kad viena iš priežasčių yra ta, kad prancūzės labai aktyvios namie bei darbe, todėl dažnai nuvargsta ir patiria stresą.

Jos daugiau ir dirba, ir tuo pat metu apsiima didžiąją dalį su vaikais susijusių rūpesčių. Be to, prancūzės – Europos lyderės pagal raminamųjų vaistų suvartojimą.

Apklausos taip pat rodo, kad prancūzės daug kritiškiau vertina savo kūną nei daugelio kitų Europos šalių moterys.

Sociologas Francois Krausas teigia, kad tai joms trukdo atsipalaiduoti lytinio akto metu.

Sociologai taip pat padarė išvadą, kad lytinio moterų gyvenimo kokybei pakenkė MeToo judėjimas ir labai išaugęs informacijos apie moterų seksualumą srautas žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose.

Skirtumas tarp to, ką moterys girdi viešojoje erdvėje, ir jų asmeninio gyvenimo patirčių verčia jas jaustis blogai, teigia sociologai. Šiuo požiūriu situacija daug geresnė Šiaurės šalyse.

Paradoksalu, bet dar vienas neigiamai veikiantis faktorius – moterų masturbacijos „bumas“.

Šiemet 56 proc. apklaustų prancūzių teigė, kad masturbuojasi bent kartą per 3 mėnesius. 2017 m. tokių respondenčių buvo 41 proc.

Slate.fr teigimu, vis daugiau moterų suvokia, kad daugiau malonumo patiria vienos ir nebesidomi santykiais su partneriu.

Neraminantys apklausų duomenys privertė supanikuoti ir vyrus. Pranešama, kad vis daugiau prancūzų kreipiasi į seksopatologus, prašydami patarimo, kaip suteikti malonumą moteriai.

Vyrai išgyvena taip smarkiai, kad gydytojai fiksuoja vis daugiau erekcijos sutrikimo atvejų.

Specialistai teigia, kad vyrai per dažnai klaidingai mano, kad didžiausią įspūdį moterims daro ilgai besilaikanti erekcija, nors iš tiesų jos dažniausiai nori, kad vyrai skirtų daugiau dėmesio jų poreikiams ir pomėgiams lovoje.
 

Sidebar placeholder