Prasideda naujas seksualiausio ir karščiausio lietuviško serialo „Meilužės“ sezonas

Seksualiausias ir karščiausias lietuviškas serialas „Meilužės“ sugrįžta. Naujame sezone siužetas ir toliau suksis apie keturias drauges – patyrusias širdžių ėdikes, kurios tik iš pirmo žvilgsnio gyvena skirtingus ir nesuderinamus gyvenimus. „Go3“ televizijos žiūrovai nuo kovo 12 d.  galės įsitikinti, kad jas sieja gerokai daugiau, nei atrodė iš pat pradžių.

„Go3 ir TV3 seriale toliau dominuoja meilė, aistra, intrigos ir paslaptys, kurios šiame sezone grįžta iš merginų praeities. Praradimai, neištikimybė, išblėsusi aistra užgožta kasdienybės bei dar vienos draugės grįžimas į merginų gyvenimą. Kokie bus gyvenimo pasirinkimai? O gal viską įveiks uždrausta meilė, aistra ir moteriškos draugystės vienybė?

„Antrame sezone serialas pasipildys naujais veidais ir talentais, kurie sugrįžo iš JAV. Žiūrovai išvys tarptautinėje scenoje žinomą tautietę, kuri „Meilužėms“ suteiks dar daugiau žavesio. Naujasis sezonas žada būti dar įdomesnis ir karštesnis, su naujomis siužeto linijomis, kurios prikaustys dėmesį nuo pirmų akimirkų“, – intriguoja Justinas Docka, „Go3 programų direktorius.

Antras sezonas nudžiugins naujais veidais – bus dar daugiau meilės, aistros, intrigų ir paslapčių, kurios grįžta iš merginų praeities.

„Iš pradžių atrodė, kad manasis Gabrielės personažas man nėra artimas, nes ji – šaltoka advokatė, kuri viską labai pasveria ir apmąsto. Jos protas sukasi taip, jog viską apgalvotų dešimt žingsnių į priekį. Net ir meilę ne tik apskaičiuoja, bet ir naudoja savoms reikmėms. Tai – pagrindinis skirtumas tarp personažo ir manęs. Bet filmavimo eigoje supratau, kad mudvi turime ir kažką bendro“, – išlieka paslaptinga po 17 metų iš JAV į Lietuvą sugrįžusi aktorė Milda Gecaitė.

Naujame „Meilužių“ sezone vaidina: Deimantė Bubelytė, Judita Urnikytė, Akvilė Žirgulytė, Milda Gecaitė, Šarūnas Datenis, Tomas Erbrėderis, Vaidas Maršalka, Karolis Kasperavičius, Telman Ragimov, Larisa Kalpokaitė – Braškienė, Anicetas Gendvilas, Marijus Mažūnas, Gabija Urniežiūtė, Dominykas Vaitiekūnas ir kt.

Naujas serialo „Meilužės“ sezonas – nuo kovo 12 d. tik per naujos kartos televiziją „Go3“.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder