Prasidėjo pilnatis: įspėja nedaryti šių dalykų

Astrologijoje kiekviena planeta yra susieta su skirtinga reikšme. Ir nors Mėnulis nėra charakterizuojamas kaip planeta, jis turi astrologines reikšmes – jis veikia mūsų emocijas.

Kiekviena Mėnulio fazė yra susijusi su konkrečia informacija. Pavyzdžiui, per pilnatį – tai yra pabaigos, o ne pradžios laikas. Tad svarbu žinoti, ko nedaryti prasidėjus pilnačiai.

„Visos mėnulio fazės suteikia vienodas galimybes manifestacijai ir ritualams“, – sako astrologė ir numerologė Jasmin Alejandrez-Prasad, dar žinoma kaip Estoteric Esa.

„Tačiau pilnaties fazė dažniausiai būna labai svarbi, nes tai kulminacijos metas. Dėl to pilnaties fazė yra puikus laikas subtiliai įgyvendinti galingus, teigiamus pokyčius mūsų gyvenime, ypač kai tai susiję su neigiamos energijos paleidimu. Tačiau tai nėra puikus laikas visoms įmanomoms veikloms.

Lygiai taip pat, kaip pilnatis tinkamiausia tam tikroms praktikoms ir įpročiams, kitiems dalykams tai gali būti ypač netinkamas laikas.

Ko nedaryti per pilnatį?

Pradėti kažką naujo

„Tai laikas, kai reikia paleisti viską užbaigti“, – sako Alejandrez-Prasad. „Naujos pradžios kūrimas atsilieps priešingai ir neįgis pelnytos sėkmės.

Jei norite pradėti ką nors naujo, pilnaties metu galite apgalvoti, kokių įpročių, žmonių ar įsitikinimų jums gali tekti atsisakyti, kad nauja pradžia būtų sėkminga. Būkite kiek įmanoma nuoširdesni su savimi, nes vėlgi, pilnatis yra puikus laikas paleisti, rašoma wellandgood.com.

Intensyvios diskusijos

Pasak Alejandrez-Prasad, ginčai dažniau kyla per pilnatį. Turint tai omenyje, šio įvykio metu geriausia vengti karštų diskusijų.

Kadangi Mėnulio pilnaties energija skatina jus paleisti, neturėkite itin karštų diskusijų su artimaisiais, jeigu noras kažką išsakyti yra ir vėliau, po pilnaties, tai padaryti galite tuomet.

Nevartokite svaigalų

Kiekvienas žmogus tikriausiai turi mėgstamą vyną ir įvairių priežasčių jį vartoti, tačiau astrologė sako, kad šio patarimo tikslas yra apsaugoti jus nuo intuityvių jėgų susilpnėjimo.

„Stenkitės vengti alkoholio ar narkotikų [pilnaties metu], nes praleisite pranešimus iš trečiosios akies“, – priduria ji. Pilnaties metu norite būti visiškai sąmoningas, kad iš tikrųjų suprastumėte, ką būtų geriausia paleisti.

Neperpildykite savo tvarkaraščio

Pilnaties metu Alejandrez-Prasad rekomenduoja likti namuose ir kiek įmanoma atsipalaiduoti.

„Pilnaties fazė dažniausiai sukelia daugiau nelaimingų atsitikimų ir chaoso“, – sako Alejandrez-Prasad, galbūt todėl, kad paleidimas dažnai susijęs su sielvartu.

Norėdami išvengti sumaišties, susijusios su pilnaties energija, ji rekomenduoja sutelkti dėmesį į save. Laikykite tai sveikintina galimybe pasidaryti veido procedūrą namuose.

Neskubinkite darbų

Anot Alejandrez-Prasad, pilnaties energija paprastai trunka dvi savaites, o tai reiškia, kad svarbu būti kantriems. Ji rekomenduoja ir  po pilnaties „toliau manifestuoti“. Kaip sakoma, Roma nebuvo pastatyta per dieną, o manifestacija naudojantis mėnulio energija veikia panašiai.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder