Prekybos centre „BIG Klaipėda“ atidaryta didžiausia Lietuvoje naujo koncepto „Sinsay“ parduotuvė

Penktadienį, gegužės mėn. 20 d. prekybos centre „BIG Klaipėda“ duris atvėrė jau antroji naujo koncepto „Sinsay“ parduotuvė Lietuvoje. Šiuo metu tai didžiausia Lietuvos regiono „Sinsay“ parduotuvė, kuri siekia beveik 1000 kv.m.

„Senasis „Sinsay“ formatas siekdavo iki 400 kv. m. prekybinio ploto, o šiandien prisitaikę prie klientų poreikių siūlome jiems didesnį asortimentą ir net dvigubai didesnes erdves“ – naujienomis dalinosi „Sinsay“ prekės ženklo plėtros vadovas Evaldas Balčikonis.

Pirmoji „Sinsay“ parduotuvė Lietuvoje buvo atidaryta taip pat Klaipėdoje 2013 metais ir ji veikia iki šiol. Tuomet parduotuvė buvo orientuota į jaunas paaugles merginas, kurios mėgsta puoštis, domisi mada, gyvena aktyvų socialinį gyvenimą.

„Analizuodami mados rinkos segmentą, reaguojame į savo klientų poreikius, todėl naujo koncepto „Sinsay“ parduotuvėje bus galima rasti ne tik drabužių ir aksesuarų moterims, vyrams ir vaikams, tačiau „Sinsay“ pasiūlą papildys interjero elementai, visa linija skirta namams bei grožio prekės makiažui ir odos priežiūrai“ – naujos parduotuvės privalumus vardijo UAB „LPP LITHUANIA“ generalinė direktorė Irina Gromova.

Nauja „Sinsay“ parduotuvė labiausiai yra orientuota į šeimas, o pats prekybos centras įsikūręs netoli Klaipėdos gyvenamojo rajono, kur gyvena ir kuriasi nauji gyventojai.

„Pats prekybos centras yra gerai žinomas Klaipėdos gyventojams. Įžengiame į prekybos erdvę, kuri jau turi savo lojalų klientą ir tradicijas.

Tikime, kad puikiai įsiliesime į prekybos centro gyvenimą ir „Sinsay“ klientams pasiūlysime ne tik gausesnį asortimentą, patrauklias kainas, bet ir ilgalaikę draugystę“ – mintimis dalinosi UAB „LPP LITHUANIA“ reklamos vadybininkė Alma Vitkutė.

Šiuo metu UAB „LPP LITHUANIA“ valdo 24 parduotuves: 6 „Reserved“, 5 „Cropp“, 3 „House“, 4 „Mohito“ ir 6 „Sinsay“, o 2022 metais planuoja tęsti prekės ženklo „Sinsay“ plėtrą visoje Lietuvoje.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder