Prieš metus trečiąkart vedęs Šimašius prabilo apie savo savijautą ir vaikus: jie nenori viešumoje rodytis su tėčiu

(3)

„Žinių radijo“ laidoje „Visi savi“ pas Laurą Dabulytę apsilankęs Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius neslėpė, kad šiuo metu yra labai laimingas. Prieš metus trečiąkart vedęs Šimašius prabilo apie savo savijautą ir vaikus: jie nenori viešumoje rodytis su tėčiu.

Vizitine kortele tapusi šypsena

Rodos, kad Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius viešumoje būna visuomet gerai nusiteikęs ir su plačia šypsena veide.  „Vienu metu buvau jau beišmokstąs nesišypsoti. Bet paskui supratau, kad tai klaida ir yra viskas gerai“, – apie savo šypseną kalbėjo jis,

„Žinių radijo“ laidos vedėja paklausė, ar dėl plačios šypsenos sulaukė kokių nors komentarų. Pasak jo, į replikas jis nekreipia dėmesio.

„Į politiką nuėjau pačiu nepalankiausiu metu politikoje.

2008 m. – krizės laikas. Žmonės darbus praradinėja. Aš pats atleidinėjau žmones iš ministerijos dešimtimis.

Ir man sako, kad aš šypsausi.

Aš suprantu, kad tada žmones labai neigiamai veikia. O kitai daliai atrodau nerimtai. Bet man atrodo, kad jau mažėja tų žmonių skaičius“, – sakė jis.

R. Šimašius užsiminė, jog yra kalbėjęs su draugu apie tai, kodėl žmonės nesišypsojo po sovietiniu laikotarpiu: „Viena iš versijų  – baisu išsišokti.

Liūdnas ir sunkus gyvenimas. Viena buvo labai žemiška versija – nes labai prasti dantys. <..> Dabar ta šypsena natūralesnė ir žmonės daugiau šypsosi. Man atrodo, kad tas filosofiškas supratimas pas žmones atėjo, kad didžiausias kvailystes pasaulyje padaromos labai rimtu veidu.

Su šypsena padaroma mažiau kvailysčių.“

Viešumas ir vaikai

Vilniaus miesto meras prabilo apie viešąjį transportą bei automobilius. Pasak jo, tyrimai įrodė, kad laimingesni yra tie žmonės, kurie į darbą keliauja pėsčiomis.

„Stengiuosi žmonėms neįrodinėti ir „neknisti proto“, kaip jiems keliauti. Visi pasirenkam kaip norim. <..> Statistika rodo, kad laimingiausi yra tie, kurie į darbą vaikšto pėsčiomis.

Antroje vietoje – viešuoju transportu. Trečioje – mašina“, – apie keliavimo būdus sakė Remigijus.

Pasak jo, jis stengiasi elgtis praktiškai, todėl tenka ir automobiliu važinėtis, ir viešuoju transportu: „Stengiuosi praktiškai žiūrėti – kaip patogiau tą dieną.“

Tęsdamas pokalbį apie viešumą, Remigijus pasakojo, kad dažnai susiduria su praeivių žvilgsniais: „Į viešus žmones labai adekvačiai žiūri. <..> Prie manęs nepuola su norais ar kažkokiais pageidavimais.

Dažniausiai tai būna tik tada, kai mato, kad esu darbinėse pareigose ir turiu kelias minutes prieš renginį. Tada būtinai kažkas ateis ir pasakys ačiū už kažką.“

Nepaisant to, kad jam žmonių žvilgsniai nė kiek netrukdo, tačiau vaikams labiau norisi privatumo. 

„Noriu ir padėkoti, ir pasidžiaugti Lietuvos visuomenės brandumu ir adekvatumu. <..> Kita vertus, mano vaikai su manimi vengia vaikščioti viešosiose vietose kartu.

Jau geriau vykti į gamtą, kur mažiau žmonių. <..> Miesto centre jie tuos žvilgsnius jaučia labiau“, – kalbėjo pašnekovas. 

Netrukus laidos vedėja paklausė, ar laimingas yra Vilniaus miesto meras bei keliais balais įvertintų savo laimę. „Laimingas. 10 balų“, – šyptelėjo vyras.

„Nėra nei tų receptų, nei nieko. Man atrodo, kad pradžia – nesipykti su savimi. Bet ką tai reiškia? Per daug sudėtinga“, – apie laimės receptą sakė jis.

R. Šimašius taip pat atskleidė, ką svarbu padaryti, kad būtum laimingas: „Labai svarbu nesipykti su savimi. Nesipyksti su savimi – nesipyksi ir su kitais. Arba bent jau mažiau.“

Prieš metus trečiąkart vedęs Šimašius prabilo apie savo savijautą ir vaikus: jie nenori viešumoje rodytis su tėčiu (tv3.lt fotomontažas)

Archyvų nuotr.

Remigijus Šimašius ir nauja jo žmona (nuotr. facebook.com)

tv3.lt

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder