Prieštaringai vertinamas reperis Kanye Westas gali kandidatuoti į JAV prezidento postą 2024 m.

(1)

Daugybės nesutarimų krečiamas reperis Kanye Westas užsiminė, kad galėtų kandidatuoti 2024 m. JAV prezidento rinkimuose, ir teigė paprašęs Donaldo Trumpo tapti jo kandidatu, - rašo euronews.com.

Atlikėjas, pasivadinęs Ye vardu, ketvirtadienio vakarą savo "Twitter" paskyroje paskelbė keletą vaizdo įrašų, kuriuos lydėjo logotipas "Ye 24".

Viename iš jų 45 metų reperis pasakoja apie pokalbį su buvusiu prezidentu Donaldu Trumpu, kuris neseniai paskelbė apie savo kandidatavimą 2024 m. Baltųjų rūmų rinkimuose. 

"Paprašiau jo būti mano viceprezidentu", - sakė Ye ir pridūrė, kad Trumpas "pradėjo ant jo rėkti". 

Muzikos ir mados verslininkas jau buvo pradėjęs neįtikėtiną kandidatavimą į prezidento postą 2020 m. rinkimuose, tačiau jam pavyko surinkti tik 70 000 balsų.

D. Trumpas penktadienį patvirtino, kad vakarieniavo su J. Westu savo rezidencijoje Floridoje, tačiau sakė, kad valgis buvo "greitas" ir "nesudėtingas".

Susidūręs su daugybe kontroversijų, dėl kurių nemažai žinomų bendrovių nutraukė su juo komercinius santykius, Ye buvo smarkiai kritikuojamas už tai, kad vilkėjo marškinėlius, ant kurių buvo pavogtas antirasistinis šūkis "Black Lives Matter" ("Juodųjų gyvybės svarbios"), ir "Instagram" bei "Twitter" skelbė komentarus, pasmerktus kaip antisemitinius.

Jo buvusi partnerė "Adidas" ketvirtadienį taip pat paskelbė, kad pradeda tyrimą po to, kai darbuotojai apkaltino reperį seksualiai netinkamu elgesiu ir patyčiomis.

Organizatorių nuotr.
 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder