Prietaringiausias Zodiako ženklas: nuo šiek tiek keistų iki iracionaliai baugių

Pamatykite centą, paimkite jį ir visą dieną jums seksis... bent jau taip mano šie ženklai:

6 Mergelė

Galbūt manote, kad dėl A tipo asmenybės Mergelės yra pernelyg praktiškos, kad būtų prietaringos, tačiau, kaip aiškina autorė ir astrologė Lisa Barretta, jų perfekcionizmas iš tikrųjų yra jų prietarų šaltinis.

"Jos gali neišeiti iš namų, kol neišpurena pagalvių arba nepatikrina, ar išjungė visas šviesas. Jei nėra tvarkos, Mergelės mano, kad jos atveria duris chaosui, kuris gali įsibrauti į jų gyvenimą."

5 Vandenis

Vandenis laikomas ekscentriškiausiu Zodiako ženklu. "Jie yra neįtikėtinai unikalūs ir į gyvenimą žvelgia visiškai abstrakčiai, kasdien su savimi nešdamiesi plataus mąsto oro stichijos energiją", - aiškina "Mysticsense" astrologė Rachel Clare.

Nors "labiau pagrįsti ir logiški ženklai" pasaulį mato tikrovėje, Klara sako, kad Vandeniai "suvokia, jog pasaulyje yra daug daugiau, nei mums atrodo". Todėl dvasingumas ir prietarai yra natūrali jų gyvenimo dalis.

4 Svarstyklės

Svarstykles simbolizuoja teisingumą. Todėl "šis giliai mąstantis oro ženklas siekia teisingumo ir harmonijos visose gyvenimo srityse", - sako Clare. "Dėl to jie kasdienybėje ieško prasmių ir dėsningumų, laikosi tam tikros tvarkos, kad išvengtų nelaimių."

Tačiau, kitaip nei Mergelėms, Svarstyklėms labiau rūpi jų veiksmai, susiję su kitais žmonėmis. Jos gali pradėti jaustis negerai, jei nepasisveikintų su bendradarbiu.

O kai jų svarstyklės išsibalansuoja, "jie pernelyg daug dėmesio skiria vienai istorijos pusei ar aspektui", - pastebi Danelle Ferreira, "Svana Design" astrologijos turinio redaktorė. "Jie lengvai patiki sąmokslais ir prietarais, nes pasirenka vengti tiesos arba ją ignoruoti."

3 Skorpionas

"Skorpionai mėgsta viską, kas tamsu, baisu ir paslaptinga, o prietarai jiems kaip tik, - pastebi E. Ferreira. Iš tiesų šį intensyvų ir paslaptingą ženklą "valdo šešėlinė ir neperprantama Plutono planeta", - priduria Klarė. Todėl prietarai ir tikėjimas antgamtiniais reiškiniais yra labiau būdas apsisaugoti nei kas nors kita.

Skorpionas taip pat yra neįtikėtinai intuityvus, pažymi Barretta. Ji sako, kad jie gali pastebėti subtilius niuansus, kurių kiti gali nepastebėti, ir "turi stiprų protą, kuris iš tikrųjų gali manipuliuoti energija".

Jei Skorpionas išgyvena kažką, dėl ko jaučiasi emocionaliai, "neabejokite, kad jis nešios hematito apyrankę arba energiškai įkrautą kristalą", - priduria Barretta.

2 Vėžys

Šį jautrų ir emocingą vandens ženklą valdo Mėnulis, todėl jie stipriau nei kiti jaučia "visatos energijas ir vibracijas", aiškina Klara. "Ne tik tai, bet Vėžiai yra labai plastiški kitų atžvilgiu, o tai reiškia, kad kartais jie gali būti pernelyg imlūs kitų nuomonei ar įsitikinimų sistemai."

Visa ši nervinė energija reiškia, kad Vėžiai gali naudoti tam tikrus ritualus kaip būdą kontroliuoti savo nerimą.

"Jie gyvenime ieško paguodos ir užtikrintumo, todėl jiems gali padėti prietarai", - sako Klara. Pavyzdžiui, Barretta aiškina, kad jie "net neims į rankas cento, jei jis nebus "galva į viršų", nes mano, kad tai jiems atneš finansinių nuostolių".

1 Žuvys

Astrologai sutaria, kad Žuvų ženklo žmonės iš prigimties yra mistiški. "Laikomas dvasingiausiu iš visų Zodiako ženklų, šis ezoterinis vandens ženklas itin vertina visus okultinius dalykus, - sako Clare. "Jie tiki visatos galia, todėl yra itin linkę į prietarus."

Barretta sutinka ir priduria, kad Žuvys bus pirmasis ženklas, "kuris konsultuosis su taro kortomis, astrologais ir kitomis būrimo formomis, kad sužinotų, kas bus toliau".

Jie taip pat tikriausiai turės kristalų, žolelių, šalavijų lazdelių ir "savo asmeninį aiškiaregį greituoju numeriu". Dažnai jie naudoja savo kūrybinius užsiėmimus kaip šios energijos šaltinį, todėl galite manyti, kad daugelis jų darbų turi gilesnę prasmę.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder