Princas Harry: šeima labai gerai moka paslėpti psichinės sveikatos sunkumus dėl jaučiamos gėdos

Princas Harry nenustoja kalbėti apie karališkosios šeimos užkulisius naujoje dokumentinėje laidoje su Oprah Winfrey "The me you can't see". Šį kartą Harry atskleidė, kad karališkoji šeima jaučia gėdą dėl patiriamų psichinės sveikatos problemų ir "labai gerai moka tai paslėpti", skelbia Dailymail.

Sasekso kunigaikštis pripažino, kad su Oprah dokumentinę laidą pradėjo planuoti prieš dvejus metus, kai jis žengė naujo gyvenimo be karališkųjų pareigų link. Viskas vyko prieš persikeliant į JAV su Meghan ir Archie.

Kitoje serijoje Harry kalbėjo apie sunkumus po motinos princesės Dianos mirties ir diskusiją su aktoriaus Robino Williamso sūnumi ir tikino, kad psichinės sveikatos problemos tokios, kaip depresija, yra susiję su klimato kaita.

Naujausioje serijoje Harry pasakojo aktorei Glenn Close apie savo asmeninę patirtį šeimoje susiduriant su psichinės sveikatos problemomis ir kaip jos yra "uždengiamos". Anksčiau princas Harry yra sakęs, kad jam prireikė terapijos, jog susitvarkytų su "pykčiu" dėl motinos mirties.

"Egzistuoja gėda, kurią jaučiame. "Kaip galėjome to nepastebėti? Kaip to nežinojome?" Tačiau žinome, kad kai žmonės kenčia, mes labai gerai mokame tą paslėpti žmonėms, kuriems norime to neparodyti", - sakė Harry.

Harry ir Oprah atskleidė, kad pradėjo tartis dėl dokumentinės laidos apie psichinę sveikatą dar prieš Harry ir Meghan paliekant karališkąją šeimą.

O. Winfrey sakė, kad ji ir jos prodiuseris dirbo ties serialu nuo 2019 m.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder