Princo Hario žmona ketina paduoti į teismą "Pietų parko" scenaristus po epizodo "Kvailas princas ir jo kvaila žmona" premjeros

Princo Hario žmona ketina paduoti į teismą "Pietų parko" scenaristus. Neatmetama, kad dėl šio epizodo gali būti iškelta net teisminė byla. Taip komentare televizijai "Fox News" sakė karališkasis reporteris Neilas Schoenas.

Jis pažymėjo, kad princo Hario ir jo žmonos Meghan advokatai jau peržiūri šį epizodą, kad įžvelgtų konkrečias prielaidas ieškiniui.

Animaciniame seriale "Pietų parkas" pašiepiami Amerikos kultūros trūkumai ir dabartiniai pasaulio įvykiai, o pasitelkus parodiją ir juodąjį humorą kritikuojama daugybė gilių įsitikinimų ir tabu. 

Jį nuo 1997 m. kuria kabelinis kanalas "Comedy Central".

Naujas epizodas buvo išleistas vasario viduryje.

Pagrindiniai herojai - sutuoktinių pora, kuri atvyksta į naują miestą, norėdama užsisklęsti savyje ir išvengti žiniasklaidos dėmesio, tačiau duoda interviu ir visaip traukia dėmesį.

Serialo pradžioje scenaristai pabrėžė, kad visi personažai yra išgalvoti, o jų sutapimai su tikrais žmonėmis - atsitiktiniai.

Tačiau bulvariniai laikraščiai "The Sun" ir "The Daily Mail" rašė, kad šios poros prototipai yra Didžiosios Britanijos princas Haris ir jo žmona Meghan, kurie 2020 m. persikėlė iš Jungtinės Karalystės į JAV.

Vienas iš tokių sutapimų, pažymi leidiniai, yra tai, kad raudonplaukis princas karikatūroje reklamuoja savo knygą pavadinimu "Waaagh", kuri primena neseniai išleistus princo Harry memuarus "Spare".

Po daugybės nuotykių animacinio filmuko herojus palieka žmoną.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder