Prisiminė, kaip australų modelis pavogė tuometinio princo Charleso bučinį

1979 m. kovo mėn. buvo graži diena Koteslojaus paplūdimyje Perte, Vakarų Australijoje. Princas Čarlzas, tuomet 30-metis vyriausiasis karalienės Elžbietos II sūnus ir būsimasis karalius, savo motinos vardu keliavo po valstiją.

Kai Čarlzas baigė savo įprastą 6.30 val. ryto plaukimą, jį užtiko Jane Priest, bikiniu pasipuošusi 26 metų modelis, kuri kikeno, uždėjusi rankas ant drovių karališkųjų rankų ir, jo nuostabai, pabučiavo jį į skruostą.

"Bondo" akimirka, kuri buvo užfiksuota vaizdo kamera, nebuvo tokia spontaniška, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Karališkasis fotografas Kentas Gavinas 2013 m. dokumentiniame filme prisipažino paprašęs Priest "pribėgti ir pabučiuoti" Čarlzą, kad sukurtų galimybę nusifotografuoti.

Tačiau 2012 m. interviu Londono laikraščiui "Evening Standard" Priest paaiškino, kad šis pasimatymas, kuriuo siekta "padaryti Čarlzą prieinamesnį", vyko ne visai taip, kaip planuota.

"Pamatęs mane, jis nėrė į vandenį, todėl pamaniau, kad seksiu paskui jį, bet kai įbridau, jis išlipo, - laikraščiui pasakojo Priest.

"Taigi išėjau paskui jį, su sudrėkusiais plaukais, sugadintu makiažu, ir jaučiausi kaip idiotė. Iš tikrųjų nuėjau ir uždėjau rankas jam ant krūtinės, norėdama pabučiuoti, o Čarlzas pasakė: "Ne, negaliu tavęs liesti, negaliu tavęs liesti".

Organizatorių nuotr.

Priest pribėgo prie princo Čarlzo ir pabučiavo jį. / Press/Shutterstock

Nepaisant to, ši nuotrauka, kuri buvo paskelbta kaip rodanti kadaise nepatogaus jaunuolio virsmą geidžiamu princu, neabejotinai sukėlė bangas ir atsidūrė pirmuosiuose puslapiuose visame pasaulyje.

Tai tebėra vienas iš nedaugelio atvejų, kai britų princas buvo nufotografuotas su maudymosi kostiumėliu, ir, be abejo, su tokiais trumpais šortais.

1979 m. šis įvaizdis taip pat per vieną naktį suteikė šlovę Priest, tuomet jaunai vieno vaiko motinai, kuri vėliau padarė sėkmingą modelio ir televizijos karjerą.

"Čia buvo vienas galingiausių pasaulio vyrų, o jis buvo visiškai žavus", - prisiminė ji laikraščiui "Evening Standard". "Tas porą minučių buvau visiškai priblokšta".

CNN

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder