Prodiuseris Jonas Petersas atskleidė, kad savo testamentu 12 dienų žmonai Pamelai Anderson palieka 10 milijonų dolerių

77 metų Holivudo prodiuseris pasidalijo tuo, ką testamentu paliko buvusiai Pamelai Anderson.

"Visada mylėsiu Pamelą, visada mylėsiu ją savo širdyje", - sausio 26 d. sakė jis "Variety".

"Tiesą sakant, testamentu palikau jai 10 milijonų dolerių. Ir ji to net nežino. Niekas to nežino. Tiesiog sakau tai pirmą kartą su jumis. Tikriausiai neturėčiau to sakyti. Taigi, nesvarbu, ar jai to reikia, ar ne".

Pora susižadėjo 2020 m., nors jų sąjunga nutrūko po 12 dienų

Nutrūkus jų santykiams, Pamela socialinėje žiniasklaidoje patikslino, kad ji niekada teisėtai nesusituokė su Jonu, ir pridūrė, kad nebuvo "jokių sunkių jausmų". Ji ir toliau teigiamai galvoja apie savo gyvenimo draugą, kurį pažįsta nuo 1989 metų.

"Jis nuostabus ir padarė didžiulę įtaką mano gyvenimui", - šią savaitę ji sakė "Variety". "Aš jį myliu iki mirties."

Jonas yra prodiusavęs kelis didelius filmus, įskaitant Lady Gagos "Gimė žvaigždė", "Betmeną", "Žmogų iš plieno", "Purpurinę spalvą" ir "Užuovėją".

Prieš užmegzdama ryšius su Jonu, Pamela buvo ištekėjusi ir išsiskyrusi su Ricku Salomonu, Kidu Rocku ir Tommy Lee. Jos santykiai su Tommy - ir nutekinta jų sekso juosta - buvo aprašyti "Hulu" filme "Pam & Tammy", kuriame ją vaidina Lily James. Tačiau ji peikė projektą už tai, kad jame atkurtas jos gyvenimo laikotarpis, kai 1995 m. juosta buvo pavogta ir išleista į viešumą.

"Neturiu nieko prieš Lily James, - sakė ji "Variety".

"Manau, kad ji yra graži mergina ir ji tiesiog atliko savo darbą. Tačiau mintis, kad visa tai įvyko, mane tiesiog labai sugniuždė".

Dabar Pamela yra pasirengusi papasakoti savo istoriją su būsimais memuarais "Love, Pamela" ir "Netflix" dokumentiniu filmu "Pamela, meilės istorija".

"Nesijaučiau turinti daug pagarbos, - sako ji dokumentinio filmo anonse. "Turėjau padaryti karjerą iš tų gabalėlių, kurie man liko. Bet aš nesu mergina, kuri patiria nelaimę. Patekdavau į beprotiškas situacijas ir jas išgyvenau".

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder