Protingiausi Zodiako ženklai - nuo gudrių iki itin protingų

Šie šmaikštūs žmonės turi atsakymą į viską.

Kartais kambaryje lengva išsirinkti protingus žmones. Jie visada turi šmaikščią pastabą ir mėgsta dalytis savo didžiulėmis žiniomis su kitais. Jie yra puikūs pašnekovai ir visada viską padaro.

Jei kada nors susimąstėte, kodėl kai kurie žmonės pasižymi tokiu genialumu, gali būti, kad tam įtakos turi astrologija.

Skaitykite toliau ir sužinokite, kurie Zodiako ženklai yra patys protingiausi - nuo gudrių iki itin protingų.

6 vieta: Skorpionas

Skorpionai gali pasirodyti ramūs ir gal net šalti, tačiau tai tik dar labiau sustiprina jų pastabumą. Jie nėra tradiciškai protingi knygų prasme, tačiau viską išsiaiškina naudodamiesi savo unikaliu mąstymu.

Ryanas Marquardtas, astrologas, aiškina, kad Skorpionams būdingas detektyviškumas: Šie vandens ženklai paprastai būna trimis žingsniais priekyje visų kitų.

"Jie sugeba atskleisti paslėptas užuominas, kurių daugelis žmonių nepastebi, todėl atsakymus ir sprendimus randa greičiau nei kai kurie jų bendraamžiai", - sako R. Marquardtas.

5 vieta: Šauliai

Šauliai visada pasiruošę naujiems nuotykiams ir patirtims. Kaip manote, iš kur kyla visos jų žinios?

"Jie neabejotinai yra didelio požiūrio žmonės, ir turi išminties šulinį, iš kurio semiasi išradingų sprendimų", - sako astrologė Jill Loftis.

Žinomi kaip Zodiako filosofai, todėl nenuostabu, kad šie ugnies ženklai nenumaldomai trokšta atrasti naujų dalykų ir panaudoti savo sumanumą.

4 vieta: Vandenis

Unikaliu mąstymu pasižymintis Vandenis yra keisčiausias Zodiako ženklas. Dėl šių keistuoliškų polinkių galite iš karto nepastebėti jų protingo polinkio, tačiau paprastai jie būna bent vienu žingsniu priekyje minios.

Šis oro ženklas pasižymi greitaisiais protiniais gebėjimais ir gali pergudrauti kitus vos užmetęs skrybėlę.

"Kad ir kokie jie gali atrodyti keistuoliai kai kuriems žmonėms, jų aštrus protas yra kritiškas ir pasiryžęs rasti sprendimus", - pasakoja Marquardt Best Life.

3 vieta: Mergelė

Mergelės yra protingos ir mėgsta analizuoti visas situacijas. Jų gebėjimas viską išsiaiškinti yra neprilygstamas, todėl tikrai norite, kad šie žmonės būtų jūsų užnugaryje.

"Puiku, kai Mergelės turi tam tikrą viziją, kuri padeda spręsti problemas arba siūlo kūrybiškus sprendimus, - sako Loftis.

Šiuos žemės ženklus valdo Merkurijus, pažintinius gebėjimus prižiūrinti planeta, todėl jų sumanumas greitai atsiskleidžia.

Mergelės daug kalbės, bet dėl savo sumanumo ir aukščiausio lygio organizacinių įgūdžių jos būtinai pasirodys ir pasieks tai, ką sumanys.

2 vieta: Avinas

Avinas, pirmasis Zodiako ženklas, yra greitas ir greitai mąstantis. Jie taip pat yra neįtikėtinai nepriklausomi ir pasitikintys savimi, o tai jiems suteikia papildomo postūmio, kai kalbama apie sumanumą.

Marquardt sako, kad jie yra ženklas, kuris geriausiai išnaudoja savo pirminę prigimtį.

"Avinai praktiškai išrado instinkto sąvoką ir naudojasi pradedančiųjų sėkmės energija, todėl, jei tik jie vadovaujasi savo nuojauta, nesigilindami, paprastai pasiekia norimą rezultatą", - sako jis.

Šis ugnies ženklas yra drąsus ir įžūlus, todėl nebijo stoti į kovą, kai to reikia kitiems.

1 vieta: Dvyniai

Dvyniai greitai juda ir visada lengvai mokosi naujų dalykų, todėl nenuostabu, kad jie yra protingiausias Zodiako ženklas.

Šis oro ženklas nuolat semiasi informacijos iš įvairių šaltinių ir visada turi pasiruošęs didelį protinių gudrybių maišą.

"Nesvarbu, ar tai būtų filmo scenos prisiminimas, ar šmaikšti replika, ar prisiminimas, kaip ką nors sutaisyti, Dvynių protinis miklumas ir gebėjimas vienu metu įžvelgti įvairius rezultatus padeda jiems būti protingiems", - sako Loftis.

Marquardt šiuos oro ženklus apibūdina kaip Zodiako chameleonus, kurie ne tik patys yra protingi, bet ir gali mėgdžioti kitų žmonių sumanumą.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder